Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület elmúlik?

Fitymaszűkület elmúlik?

Figyelt kérdés
Nagyjából gyerekkoromban ezzel elmentünk az orvossal, és ott ha jól emlékszem hátra húzták és gyakorlatilag kegyetlen fájdalommal járt ez nekem. Nem emlékszem arra, hogy ezután jobb lett-e, hisz a fájdalom miatt gyerekkoromban féltem hozzányúlni egyfajta traumát okozott nekem és 12 éves koromtól ez meg van (most töltöm Októberben a 18-t) és az lenne a kérdésem, hogy ez esetleg elmúlik, vagy orvost érdemes lenne felkeresni és nem érdemes várni vele? Épphogy a hugycső látszik akárhányszor próbálom hátrahúzni, és olvastam olyat is, hogy legkésőbb 18 éves korra elmúlik az embernek. Mi lenne a megfelelő döntés aggódnom kellene?

2020. máj. 22. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Magad is láthatod, hogy magától nem múlik el! El kellene menned urológus szakorvoshoz ezzel a problémával, mert ez a tisztálkodásban és a nemi életben is akadályozhat!
2020. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni orvoshoz és nem halogatni tovább. Ne húzd tovább, mert magától jobb nem lesz.
2020. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején a fiamnak volt.Neki már kis korában rendbe tették.Szerintem ezt nem szabad ráhagyni.
2020. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem múlt el, akkor ezután sem fog. Arra kár várni.
2020. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Már nem fog javulni, és jobban járnál, ha mielőbb urológushoz fordulnál.

Sajnálom a gyerekkori fájdalmas tapasztalatot, gondolom ezért nem szívesen mész orvoshoz.

Hidd el, lehet ezt humánusabb módon is kezelni.

2020. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

circumcisiot (körülmetélést) kell végrehajtani mert a fitymád össze fog nőni a makkoddal és akkor már nem lehet megműteni,a fitymád meg örök életedre rajta lesz a makkodon ami a szexuális életben egy igen nagy probléma

Nekem is össze volt szűkűlve a fitymám ezért meg kellett műttettni,azóta körülmetéltként élek probléma nélkül

Sürgősen menj vele urológushoz mielőtt nagyobb baj nem lesz belőle,mert ha össszenő a bőr a makkal azzal akkor már az orvosok se tudnak mit csinálni

2020. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
én is úgy gondolom, hogy nem fog megváltozni magától. Nekem is megcsinálták a metélést és teljesen jól működik azóta.
2020. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%

Nem fog elmùlni, de ezt a metélésre felbújtó baromsàgot amit a #6-os írt nehogy bevedd már! Nekem se nőtt össze a fitymám a makkommal pedig felnöttként oldattam meg a dolgot, elég súlyos volt de ha urológushoz mész először az körül fog metélni, pedig lenne más megoldás is amivel meg tudnád tartani a fitymád bár ezeket nem a gyakorin plàne nem a privát üzenetekben rád telepedő és magukat ajánlgatò vagy valami elsőre jóötletnek tűnő de amugy használhatatlan csoda mòdszert ajánlgató perverz okoskodóktól fogod megtudni!

Az állami kórhàzakban a körülmetélésen kívül más beavatkozást nemigen végeznek, oda elsőnek csakiss akkor menj ha tényleg metélést akarsz és mindegy az esztétika, mert lesz...rják, és azt is jó tudni hogy hiába hitegeted magad hogy majd az orvos mindent részletesen elmond, meg foglalkozik veled és minden úgy lesz ahogy te akarod, ne légy ostoba! Az itt kiírt kérdések egy jórésze a metélés utáni elégedetlen siránkozók topikja akik már a műtétjük elött is 2-3-4 topikot nyitottak, de nem azért mert a korábbi kérdések valamelyikében nem talált volna használhatò válaszokat! Ha te is ilyen bugyuta akarsz lenni arra a gyakori tökéletes!

Ha nem, akkor arra ott a fitymaszűkületi tanácsadó aki meg tud védeni és minden ilyen átverésre fel tud készíteni, akkor nem úgy mész oda az urológushoz, mint aki úgy megy vizsgázni, hogy semmit nem tanult rá előtte mert aki a vizsgán egyest kap az a műtétjével se lesz elégedett.....

2020. máj. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a fitymaszukuleti tanacsado???
2020. máj. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

@07:10


Nem létezik ilyen, ez csak ennek az aberrált vadmarhának a becsípődése, aki arra próbál ilyen problémával rendelkező embereket rávenni, hogy orvos helyett valami perverz kuruzslóhoz forduljon. (lehet ez ilyen burkolt önreklám, nem tudom)

2020. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!