Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire káros, ha fecskéről...

Mennyire káros, ha fecskéről rendes boxerre váltok?

Figyelt kérdés

Kaptam Egy csomag rendes boxeralsót (értsd, nem feszülős, sztreccs, hanem az eredeti laza bokszer) és nagyon jó hordani. Számomra másokon is izgató, bár ez most nem tarzozik ide. Feszülős boxer is csak egyszer volt rajtam, de az nagyon nem jött be. Nem lehet belőle probléma, hogy mindent körülölelő, teljes tartás és alátámasztás után, amit a fecske ad, egy olyan alsót hordok, amiben minden csak lóg? (Herecsavarodás, visszér, nem tudom még mik). Nem egetverő probléma, csak szeretnék tisztában lenni vele. Előre is köszi a válaszokat


22/f



2020. máj. 25. 14:08
1 2
 11/11 anonim válasza:
0%
10. Ez igaz, ahogyan az is amit en irtam . Eppen ezert erdemes lenne megfontoltabban fogalmaznia mindenkinek mert a tuti tanacsaikkal BIZONYOS embereknek kart okozhatnak. Attol hogy a tobbsegnek nem okoz a laza boxer hereviszeret meg igaz, hogy valakinek bizony igen, es ok is szamosan vannak. Egyebkent egeszsegugyi temaban nem is szabadna lehetove tenni a forumozast. Valojaban semmi ertelme. Az orvos a fecsket javasolta de majd itt megmondjak hogy a laza boxer mindenkinek jo. OK.
2020. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!