Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A páromnak a péniszén apró...

A páromnak a péniszén apró piros hólyagok jelentek meg mióta együtt vagyunk. Ezek néha kifakadnak és az nagyon fáj neki. Egyre több van neki. Lehet hogy ez valami gombás fertőzés? Vag yolyan ami nőknél tünetmentes? Mert nekem ilyen nem volt.

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mentetek már orvoshoz? Ez nem játék, és ha valami fertőzés, az tuti, hogy te sem úsztad meg! Ráadásul fájdalmat is okoz, nem is értem... miért kell megvárni, hogy nagyobb baj legyen, vagy hogy neked is legyenek tüneteid? Meg kell mutatni szakembernek szerintem.
2008. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fertőzés amivel mindenképpen orvoshoz kell menni. Ha szerencsétek van megússzátok gyógyszeres kezeléssel és egy hónapos szexmentes idővel...
2008. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a legjobb ha mind2en elmentek orvoshoz és megnézetitek, mert lehetséges h tőled kapott el vmit!
2009. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!