Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy állítsam vissza a nemi...

Hogy állítsam vissza a nemi szervem ph értékét?

Figyelt kérdés
A közel múltba sikerült összeszednem egy bakteriális fertőzést, az most mellékes, hogyan. Majd kezeltem sokféle krémmel a gyulladás miatt, ami ilyen gombaellenes meg miegyéb volt és antibiotikumot is szedtem. Aztán utólag belegondolva, akkor is kezelve volt, mikor már nem volt tünet rajta. A makk meg nem termel zsiradékot vagy micsodát és bizonyos időnként kiszárad az egész pénisz mint a rettenet. Verni is max bő vízzel tudom :D Ha csak sima vizzel tisztítom meg baba testápolót használok rá már csak úgy helyre fog rázódni? Már nem kenem semmilyen vegyszeres krémmel. És légyszives rendes válaszokat kérek, ne olyanokat, hogy majd leszárad, leesik meg fitymaszűkület azonnal műteni kell stb. Más panasz ezen kívül nincs rajta. Most ilyen 24 órás hidratáló krémmel kenem már csak, ami bőrbarát elvileg.

2020. jún. 2. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem nem a ph-val van gond. menj el bőrgyógyászhoz.

egyébként a száraz bőrnek nincs ph-ja, a vizes oldatnak van.

[link]

2020. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!