Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megoldás rövid fitymafékre?

Megoldás rövid fitymafékre?

Figyelt kérdés
Sajnos rövid a fitymafékem, ami lehet a későbbiekben problémát okozhatna. A helyzet a következő: merev állapotban sem okoz fájdalmat, szinte teljesen hátra tudom húzni a makkról a fitymát(korábban volt enyhe szűkületem is,de az már sokat javult), viszont egy pontnál érezhetően feszül hátul és húzza lefelé a makkomat. Félek, hogy akár el is szakadhat, korábban volt már, hogy kicsit megrepedt, vagy mintha vérzett volna minimálisan. Szeretném megoldani a problémát viszont nem tudom, hogyan működik. Abban sem vagyok teljesen biztos, hogy feltétlen műteni kell. Valaki, aki hasonló cipőben járt, letudná írni kit keresett fel, kihez ment és végül melyik megoldást választotta? Hallottam, hogy több verzió is van, orvos függő. Hogyan történik egy ilyen konzultáció?

2020. jún. 4. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem akarlak elkeseríteni,de műtét nélkül nem tudod megoldani!

Nem vészes annyira,mint egy körülmetélés!

2020. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A legnagyobb probléma, hogy nem tudom, melyik urológus, vagy klinika a legmegbízhatóbb. Rengeteg van, eltérő árkategóriákban. Ezért lenne jó egy- két személyes tapasztalat/ajánlás másoktól. Több helyen olvastam, hogy a fitymafék alávarrás jobb módszer,mint a lézeres vágás.
2020. jún. 5. 08:19
 3/12 A kérdező kommentje:
Dr Fekete Ferenc urológusnál volt esetleg már valaki?
2020. jún. 5. 08:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam nála nemrég, igaz nekem részleges körülmetélésem volt fitymaszűkület miatt kicsit több, mint két hete.

Teljesen profi, megbízható doki, szépen dolgozik. Igaz még nem teljes a gyógyulásom, de szinte minden gond nélkül ment eddig, ami meg is lepett kissé. Ajánlom őt, válaszolok bármire, ha tudok segíteni.

2020. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

4 es a tarifát mért nem írtad ? Mert valamiért valamit csak el várok.

Tb sen is vannak nagyon jól dolgozó orvosok,és térítés mentesen.

Ne haragudj de itt írták már az ellenkezőjét is .

A válaszodban is azt írtad,kissé meg is lepett.

Majd ha teljesen gyógyúlt leszel akkor ajánlad majd csak.

Nem kell elszállni a magán klinikáktól sem.

2020. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem volt a kérdésben, neten hozzáférhető, nem titkos adat.

2. Ezt szerintem nem cáfolja senki, mindenki maga dönti el, hová szeretne menni a problémájával.

3. Elhiszem. Én a saját tapasztalataimat írtam le, mindenki úgy dönt, ahogy akar, nem szorítanak pisztolyt a fejéhez.

4. Azért lepett meg, mert előtte a sok fórumon, kérdésben stb. csak beszaratják az embert sok esetben (a gyógyulással kapcsolatban is). Itt ismét leírom, hogy saját tapasztalat, szarabb első napokra, hetekre számítottam. Másnak lehet ennél jobb, vagy ennél szarabb. Ilyen az emberi test.

5. Bármit is akar jelenteni, rendben

6. Nem tudom hol szálltam el, egyetlen db magánklinika egyetlen db orvosáról nyilvánultam meg.

2020. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En is nala voltam
2020. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is nála voltam!
2020. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Árban körülbelül mire lehet számítani, ha csak a fékemet kell műteni?
2020. jún. 6. 09:32
 10/12 anonim ***** válasza:
2020. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!