Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szed valaki itt finasteridet?

Szed valaki itt finasteridet?

Figyelt kérdés
Privátban kérem írjon rám aki szed.
ápr. 26. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szedek, csak olvastam róla. Amennyiben hajhullás miatt szednéd, a mellékhatásai miatt általában a helyileg alkalmazható változatát javasolják, ami viszont nem tudom, hogy kapható-e itthon egyáltalán.
ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És annak mi a neve?
ápr. 26. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Szeretném hangsúlyozni, hogy személyes tapasztalatom ezekkel a termékekkel nincs. De van például vagy egy XYON nevű termék külföldön. Nem tudom, hogy itthon kapható-e.
ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A vagy nem tudom, miért került bele a mondatba, de remélem, így is érthető.
ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért a finasteridenek vannak mellékhatásai ezért csak úgy szedni nem érdemes és nem írogatja fel a doki mint a cukorkát. Továbbá ha abbahagyod a szedését, akkor a probléma ugyanúgy visszatér.


Ráadásul ez csak 1 fajta kopaszodás ,,kezelésére" alkalmas.

ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És milyen fajta kopaszsága hat?
ápr. 28. 14:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Most tényleg úgy akarsz szedni valamit, hogy azt sem tudod, hogy ez mi, mire való eredetileg, mik a mellékhatásai stb stb?
ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utána olvastam már, rengeteg szakirodalmat olvastam az utóbbi időben az androgén alopéciarol. Nekem a dht szintem nagyon alacsony, külső jegyekben is látszik, gyenge arcszörzet, kevés izomtömeg stb, a finasterid, vagy az erősebb párja a dutasterid csökkenti a dht-t, de ha ennél jobban lecsökken, nem tudom, hogy milyen problémákat fog okozni. Feltehetőleg a hajhagymákban lévő receptorok túlságosan érzékenyek, az én esetemben hiperérzékenyek a dht-ra, de lehet a többi androgén hormonra is.

Jelenleg a libidóm megfelelő, az orvosom azt mondta, hogy feltehetőleg genetikai úton ennyire alacsony a dht szintem, mivel mellékhatásokat nem érzékelek.

Próbáltam gyengébb dolgokat már, minoxidilt, ru58841 stb. Ezek hatástalanok.

ápr. 28. 17:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is alacsony a szint, akkor miért akarod tovább csökkenteni?
ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert más a véráramban lévő dht szint és más a fejbőrben lévő dht szint.
ápr. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!