Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererák? Félek egy kicsit.

Rayli kérdése:

Hererák? Félek egy kicsit.

Figyelt kérdés

Már lassan több, mint 2 éve található a jobb oldali herem tetején egy kis csomó. Nem nő, nem fáj.

Kicsit félek attól, hogy rák, mert a sok netes keresés után bebeszeltem magamnak.

A héten elmegyek vele orvoshoz.



2020. jún. 8. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát orvos az tényleg nem árt. Lehet hererák ennyi alapján de valószínű nem az mert többször nem az mint az, de jobb félni mint megijedni legközelebb ilyennel hamarabb menj dokihoz.

Lehet akár pici ciszta is ott egész gyakori

2020. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jún. 8. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Amit érzel az a mellékheréd.


Ha hererák lenne már nem élnél.

2020. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 évig nincs hererák. Már rég áttétet adott volna, aminek elég jelentős tünetei lennének.
2020. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap azért biztos ami biztos elmegyek egy orvoshoz.
2020. jún. 8. 11:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem a mellékherém, mert mellette van.
2020. jún. 8. 11:45
 7/8 anonim válasza:
Ha már két éve ott van, akkor szinte kizárt, hogy rák legyen. Én ugyanígy voltam, olyan 5 éve, csak a bal herém tetején volt, el is mentem orvoshoz vele, visszértágulatot állapított meg. Akkor azt mondta, hogy a hererák egy korai stádiumban jól kezelhető, de nagyon gyorsan növekvő daganat. Tuti nem húzódik két évig úgy hogy amúgy nem változik/nem okoz más tünetet.
2020. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2020. jún. 8. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!