Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Regóta nem sportoltam (kb 2-3 hónapja) és azt vettem észre hogy mikor focizok, biciklizek mostanság hamar elfáradok, gyorsan ver a szívem, foltokat látok. Régebben kb 2,5 évig ittam energiaitalt napi szinten, de már 8 hónapja nem iszom. Ez szívprobléma lehet vagy csak egyszerűen el vagyok szokva a sporttól? 17/f

2020. jún. 9. 00:23
 1/2 Musztafa Kebab ***** válasza:
Szerintem a 2-3 hónap kihagyás miatt van ez.
2020. jún. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az energia italok a (mint ahogy a kv is ) a vegetatív idegrendszerre hatnak , ezen belül a szimpatikus idegrendszerre. Tehát megemelik a vérnyomást / a perc térfogatot , a szív dobbanásának számát, az erek össze huzódását , illetve ennek köszönhetem emelkedik a nyomás az erekbe. Ha a külső hatás megszűnik (tehát van aki pl 10 éve mindennap kv-t iszik reggel de ha kihagyja faj a feje szedul stb.. ) mert hozza szokott a szervezete.. ha abba hagytad az energia italt a szervezet észre veszi és mivel már hozzá szokott , próbálja emelni a vérnyomást avval hogy perecenkent többet dobban a szív stb.. ezért nem igazán jó az energia ital..
2020. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!