Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here fájdalom, hosszú idő...

Here fájdalom, hosszú idő óta, mitől?

Figyelt kérdés
Lassan 2,5 hónapja van bal here fájdalmam, nem erős fájdalom, sokszor csak tompa, inkább zavaró érzés. Hosszú séta, futás után jön elő főként, vagy szex után. Múlthéten pénteken, voltam vele urológia magánrendelésen, és csináltak ultrahangot, és prosztata vizsgálatot, és semmit nem találtak, azt mondta ,lehet egy enyhe prosztata gyulladás, és irt föl kúpot és gyulladáscsökkentőt. Azóta eltelt, egy kevés idő, de nem érzek semmmi változást. Szerintetek mitől lehet, hová forduljak ezzel?

2020. jún. 17. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányszor szexelsz és masztizol egy nap? Lehet vissza kéne venni...
2020. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hetente 2-3 alkalom szex!

Onkielegitest pedig változó számban, de maximum 3 az is

2020. jún. 18. 00:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Először arra gondoltam, hogy nem ürül ki a tartály, ezért fáj.


Lehet az oka még sérv is. Akár gerinc is, ami kisugárzik. Érdemes lenne ezt is kivizsgáltatni.

2020. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyit befolyásol a kor, de 21 éves vagyok.
2020. jún. 18. 08:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelen helyzetben semmit. Ismerősömnek 15 évesen volt gerincsérve. Neki is a herére sugárzott ki, ahogy nyomta az ideget.
2020. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ha nem hat amit kaptál rá, akkor vissza kell menni urológiára.
2020. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!