Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha én a hosszabb futásaim...

Ha én a hosszabb futásaim alatt valamilyen fájdalmat érzek, pl szúr az oldalam, akkor azt a fájdalmat ki tudom kapcsolni valahogyan?

Figyelt kérdés

A fájdalom ugye egy komplex jelenség, amelyet befolyásolnak a korábbi tapasztalatok és az aktuális érzelmi állapot.

És ugye a fájdalmat az agyam mondja meg pont azért, hogy erre figyeljek. De az agyamat meg elvileg tudom koordinálni, nem? Mert, ha igen, akkor sokkal többet tudhatok kihozni magamból, mint alap esetben.

Esetleg valamilyen meditációval?



2019. jún. 19. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Profi sportolók tramadolt használnak, nincs doppinglistán.


[link]

2019. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, egy kis futás miatt rögtön ópium származék :) Megfelelő bemelegítéssel a rekeszizom görcs elkerülhető, illetve rendes tápanyag bevitellel. A fájdalom azért van, hogy a testünk jelezze, ha valami nem oké.
2019. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!