Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erekció során 14-15cmre...

Thomasss12 kérdése:

Erekció során 14-15cmre szokott megnőni, elég könnyen összejön, viszont valahogy nem érzem elég stabilnak és keménynek, így szexre alkalmatlan. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Hiába megáll kb. egy 90 fokos szögben, de sose jön össze a szex. fránciázás közben is végig ez a helyzet, szinte semmit se érzek, és csak úgy tudok elmenni, ha rásegÍtek. 19 évesen voltam elsőnek lánnyal akkor se működött a dolog. Voltam több urulógusnál és ennek köszönhetően metélt lettem, de semmi se változott azóta sem. Sildenafilt írt fel az egyikük, ha használom egyből 17 cm-re merevedek, és kőkemény, a szex már működik, de úgyanúgy semmit se érzek. kb. 40perc az egyéni csúcs, de csak azért mert elfáradtam és nagyon megszomjaztam.

2020. jún. 20. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Az elég szar ügy ha már gyógyszert szedsz rá.

Mit idegesíted magad hogy hány centire nő meg, ez lényegtelen.

Meg az egyéni csúcs ??? !!! EMBER !

Te tiszta zokni vagy .

2020. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam a centit, mert amikor 14-15re nő meg akkor a merevsége szexre alkalmatlan. Olyannak érzem, mintha egy lufi csak félig lenne felfújtatva, viszont gyógyszerrel nagyobbra nő és keményebb, így már szexre alkalmas,de még sosem sikerült elélveznem vaginális szex során. kb annyit érzek, mintha ujjaznám.
2020. jún. 20. 12:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy gyógyszer kellene, és a doki is elég gáz, ha fiatalon begyógyszerez.


Első lépés, hogy hagyj fel a gyógyszerrel.


2. Keress másik dokit.

3. Próbálj meg nem agyalni ezen, mert magadnak amikor kiverted működött rendesen, akkor valószínűleg a stressz és a teljesítménykényszer okozza.

4. Ha lelkileg rendben vagy, mert nem stresszeled magad ezen, akkor még elkezdhetsz sportolni is, mert az is segíteni fog rajta.

2020. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy amikor magamnak kiverem akkor sincs meg a megfelelő keménysége az aktushoz és gyógyszer nélkül sosincs.

Sportolok hetente többször is 192cm és 89kg vagyok, semmi felesleg.

Valószínűleg a stressz okozhatja a gondom illetve régen sokat agyaltam mindenen. Nagyon Jól fociztam és kézilabdáztam 12-13 éves koromig. De utána elkezdtem agyalni és stresszelni és mindennek vége lett. Még focizok megyei szinten, de valamikor 1 fűszállban is képes vagyok elesni, amikor rossz a kedvem, vagy valaki beszól. De néha úgy elkapom a fonalat, hogy még az ellenfél drukkerek is megtapsolnak. Középhátvéd vagyok, de volt több olyan meccsem is, hogy 3:2-re nyertünk és hármat rúgtam. De a gólörömöm sosincs, bezzeg a csapattársaim a szezonban rúgnak 1-2 gólt, de hetekig sztároltatják magukat. Lehet Pszichológushoz kéne járnom. Olykor 1 boltba se merek bemenni vagy idegen helyen nem nagyon tudok enni. (max 1-2 falatot, otthon pedig zabálok) példa: bográcsolás haverokkal, ők már 2 tányérral betoltak én pedig még mindig fújom, mert sztem meleg :D

2020. jún. 20. 14:24
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Ne csodálkozz ha szinte semmit sem érzel.A makkodon már nincs érző ideg végződés .A a bőr elvesztésével is milliókat vesztettél el.

Metélés előtt ilyenről nem szólnak a dokik,pedig ez is elő van irva számukra .Mert akkor ugrana pár jatt.

De a metéltek sem nagyon közlékenyek itt,e dologban.

A bőrrel rendelkezők vannak hasonló véleményen ahogy én is,de le vannak hurrogva .

2020. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
A metéléssel nem távolítják el a makkban az idegeket. Ekkora baromságot.
2020. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint fitymaszűkületem volt, és azért lett eltávolítva.
2020. jún. 20. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a hokin van a hangsúly, sikerült nem értelmezned a leírtakat. Szex közben is ugyanez a helyzet, mint amikor magának veri. Ezért írta a masztit. A stílusodon meg változtass, vagy ne írj inkább semmit, ha értelmeset nem tudsz.
2020. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, utólag én is rájöttem, hogy tényleg az volt. Akkor még féltem minden olyan dologtól ami a szexel kapcsolatos.
2020. jún. 20. 19:56
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

6 os,a makk felszinéről a gatya súrolja ki őket.

Nagyon gyenge az ez irányú anatómiai tudásod !

2020. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!