Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavar. Hogy győzzem...

Merevedési zavar. Hogy győzzem le?

Figyelt kérdés
Nem rég találkozgattam egy számomra nagyon vonzó lánnyal. Nagyon kívántam, állt is a cerka de mikor odakerültünk, hogy szex lesz belőle akkor elkezdett szépen lassan lelankadni amit követően zavarba is jöttem nagyon és így menthetetlenné vált a helyzet. Másnap a csaj közölte, hogy nem szeretne semmit. Azóta szorongok és állandóan rossz a kedvem. Hogyan tudnám legyőzni ezt a problémát és újra visszanyerni az önbizalmam ilyen téren? Azóta a szexet se kívánom meg csajozni is félek ez miatt. 19/F
2020. jún. 21. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Próbálj meg nem stresszelni ezen. Valószínűleg túlizgultad a dolgot és ezért mondtál akkor csődöt. Mivel szervi gond nincs, mert áll a farkad, így az ezen való stresszelés okozza.


A csaj meg jó bunkó. Újra felszophatott volna mondjuk.

2020. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelési kényszer. Mikor úgymond "csődöt mondtál", ez csak erősödött.

Aztán a lány rátett egy lapáttal a viselkedésével. Szerintem szomorú, hogy itt tartunk,- így állunk egymáshoz - de ez csak a privát véleményem.

Személy szerint, ilyen esetben sosem jutna eszembe a másikat hibáztatni.

Túl kell ezen lépned, és találnod egy olyan lányt, aki nem ilyen lenéző, és teljesítmény elvárásos, mivel ez nem verseny.

A szorongás, és a rossz kedved is onnan ered, hogy az egészért magadat hibáztatod, de ne tedd.

Az sem helyes, ha valaki a saját kudarcáért mást okol, de ez, amiben te vagy jelenleg, az sem normális állapot. Nem te vagy a hibás, csak izgultál az új csaj miatt, a helyzetből adódott, ő meg nem volt kb. semennyire empatikus.

Ne hibáztasd magad, lépj tovább. Akkor is, ha most nem tűnik egyszerűnek.

2020. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!