Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi az oka ennek?

Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Már sokszor előfordult hogy focizok épp, és hírtelen elképesztő gyorsasággal el kezd verni a szívem. Ilyenkor a karom is elgyengül. Ha ez fontos, nem élek valami nagyon egészségesen (nem dohányzom, inkább táplálkozás szempontjából nem élek egészségesen)

2020. jún. 26. 06:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt egy szakorvos tudná megmondani alapos kivizsgálás után.
2020. jún. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így hirtelen ennyi infóval a szíved mondanám ludasnak, de lehet a tüdőd is a gond, a rossz táplálkozás miatt magas a koleszterined, érelmeszesedés, alapvetően magas a vérnyomásod a futás pedig mégjobban rátesz stb. Rengeteg minden közrejátszhat szóval szerintem keresd fel a háziorvosod és mondd el neki hogy mikor milyen aktivitásoknál érzed a tüneteket.
2020. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szív ritmus zavar! Tachycardia (magas pulzus)


Tachycardia esetében a szív túl gyorsan ver, ilyenkor a szívfrekvencia 100 ütés/percnél magasabb. A szapora szívverésnek számos formája lehetséges, ezért rendkívül fontos diagnosztizálni, hogy a szív kamráit vagy pitvarait érinti-e a betegség és milyen tünetekkel jár. A tachycardia heves szívdobogás érzést, mellkasi fájdalmat, szédülést, ájulást vagy ájulás közeli állapotot okoz.

2020. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na most voltam kardiológusnál és kiderült hogy ez egy enyhébb szívritmus zavar, aminek nincs komolyabb, halálos következménye.
2020. júl. 21. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Jobbulást kívánok akkor.

És mi az oka? Kiderült? Ultrahangot csinált?

2020. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az oka ha jól emlékszem ilyen születési cucc ami most a kamaszkorban jött ki nekem. Lehet kezelni gyógyszerrel és igen, ultrahangot is csinált.

2020. júl. 22. 00:17
 7/10 A kérdező kommentje:
Na még egy update, nyáron műtenek 🤞
2020. dec. 11. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Oh! Mi történt?
2020. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Annyi hogy nem lehet ezt kinőni, tehát vagy megműtenek vagy szedhetek gyógyszert életem végéig
2020. dec. 11. 19:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Aha, és tényleg olyan komoly panaszokat okoz, hogy bevállalod a műtétet?

Mi az oka a szívpanasznak?

2020. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!