Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfázás, vissza menjek-e?

Felfázás, vissza menjek-e?

Figyelt kérdés
Szerdán észleltem, hogy véres a vizeletem, elég sok vegyült bele, darabos is volt, csípett és fájt vizelés, valamint fájt a vesém. Láz, hányinger, vagy étvágytalanság nem volt. Az orvos szerint felfázás, napi három halidort és két 500mg-os cefzilt kaptam. Mára két szem maradt, a derekamnál továbbra is érzek fájdalmat, a csípő, fájó érzés, valamint a darabok elmúltak vizeléskor, reggel az első vizelés esetén még enyhén rózsaszín, ezért aggaszt!

2020. jún. 28. 04:50
 1/2 anonim ***** válasza:
szegény ember remélem meggyógyulsz de ha továbbra is fáj a veséd meg véres vagy akár csak rózsaszin a vizeleted azért menj vissza rögtön az orvoshoz
2020. jún. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyógyulás folyamatát mutatod, ellenben még nem gyógyultál meg. Valószínűleg a gyógyszeres kezelést meg kellene hosszabbítani, és nem gondolnám hogy sima felfázásról van szó, hanem itt inkább a vese/vesékkel van a gond. A helyedben lehet dokit váltanék, vagy kimennék a sürgősségire még most egy teljes kivizsgálásra. Dokihoz mindenképpen menj.
2020. jún. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!