Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Neogranormont meddig célszerű...

Neogranormont meddig célszerű használni a nemi szervre?

Figyelt kérdés
Amikor ki volt száradva a péniszem, eléggé könnyen kidörzsölődött és a makkom olyan érzékeny lett. 3 hete kenem kb, korábban napi 2x használtam, már csak napi 1x használom lefekvés előtt. Sokat javított, de amikor húzogatom a bőrt, nem tudom hogy az jót tesz e neki? Csak mert tesztelem naponta, hogy gyógyul ezt meg csak masztival tudom. Vagy nem kéne hozzányúlni? És ha igen meddig? De nem piros meg semmi, csak azt nem értem miért van ilyen ledörzsölt érzet rajta enyhén akkor. Szárazságot meg nem igen tapasztalok már, mert, ha hozzáérek ilyen selymes és puha a makk felülete meg alap helyzetben semmilyen diszkomfort érzetet nem tapasztalok. Csak, akkor jön elő ez a ledörzsölt érzés, ha sokat húzgálom a fitymát a makk felületén. Vagy lehet még nem hámosodott be?

2020. júl. 7. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak alapvetően érzékeny a makkod. A neogranormont már nem kell használnod. Síkosítót viszont igen.
2020. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De idáig nem volt ilyen és nem kellett síkosító sem. Én arra gyanakszom, hogy nagyon kidörzsölődött mikor ki volt száradva a bőr azon része és azért van ez. Amikor meg nem kentem még neogranormonnal nagyon kellemetlen volt, bár még most se tökéletes, de jobb mint volt.
2020. júl. 7. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Síkosítót használj, különben újra elő fog fordulni.
2020. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a folyamatos kenegetéstől puhább a bőr és érzékenyebb. Szóval most, hogy sikerült visszahámosítani, a normál állapot akkor fog visszaállni, ha már nem kenegeted neogranormonnal. Addig meg síkosító, amíg szükségét érzed.
2020. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!