Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Neogranormont és kamillát írt...

Drcsülök kérdése:

Neogranormont és kamillát írt fel csak a doki arra h kirepedt a fitymámnál a bőr és 2 napja használom javult valamennyit de máshol kirepedt h esetleg lehet jó lenne canestent is használnom?

Figyelt kérdés
Mert eléggé gombagyanús a dolog de a doki bunkó volt és nem is gyanakszik rá pedig mondtam h a barátnőmnek fehér sűrű folyása van! és h h kenjem és kamillázzam azt se közölte

2015. jún. 17. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Használd felváltva a Neogramormont és a Canestent.

A barátnődnek van valami panasza? Ha igen, neki nem elég a krém, hanem kúp is kell. Ha nem múlik el, akkor pedig orvos, hogy felírjon valami mást.

Amíg nem jöttök mindketten teljesen rendbe, addig pedig vigyázzatok, hogy ne fertőzzétek össze-vissza egymást.

2015. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
volt panasz de egy nap volt csak!mostmár csak egy egy nap van folyása!képet esetleg csatolhatok? ugy esetleg többet tudnál mondani persze ha hozzáértő vagy!
2015. jún. 17. 12:57
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm egyébként a válaszod :)
2015. jún. 17. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ilyen hozzáértő, hogy képről bármit is meg tudjak mondani :)

Csak a páromnak is volt hasonló gondja és neki mondta az orvos, hogy felváltva használja ezt a két krémet.

2015. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm! hát csak nem értem h az urulógusom miért nem foglalkozik vele vagy nem vizsgáltatja ki h nem e gomba! mert olvastam h fitymaszükületet okozhat gombás megbetegedés is!
2015. jún. 17. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt is tehetsz ra
2015. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem vizsgálja az urológus ,mert neki nem ez a szakterülete.Fordulj bőrgyógyászhoz .
2015. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a bőrgyógyászra szavaznék, főleg hogy annyi volt a diagnózisa hogy fitymatúltengés.


Szóval igen, inkább menj olyan orvoshoz, akinek a bőr fertőzései és a nemi betegségek a szakterülete.

2015. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!