Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 130-as vérnyomás mellett 130...

130-as vérnyomás mellett 130 -as pulzus mennyire normális? 180 cm 130 kg 42 év vérnyomásmérés előtt fogysztott kóla,hamburger,1 dl Jägermeister

Figyelt kérdés

#vérnyomás, pulzus
2020. júl. 11. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%

7-es


Nem igaz az! 130 fölött magasnak számít. 120-130-ig prehipertónia. Aki prehipertóniás, az várhatóan 4 év múlva lesz magas vérnyomásos.

2020. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, ment a zöld pipa. Üzemorvosnál jártam, ő tette szóvá a "kissé magas"pulzust. Sajnos korábban a vesefájdalmam rásugárzott a lábaimra,amitől olyan feszes és érzéketlen volt a derekam, hogy alig tudtam megtenni pár száz métert. Érdekes hogy ez télen jön ki mindig. A háziorvosom szerint gerinckopás... még egyszer köszönök minden választ- a hölgynek aki a férjét lecserélné értem,külön köszönöm a választ :D, rettentő kedves és jóleső- Ősz végénél előbb nincs lehetőségem érdemben foglalkozni magammal,sok a munka és nincs lehetőség kimaradni pár napot. De amint lesz egy leheletnyi szabadidőm, megnézetem tüzetesebben a dolgaimat. Mindenkinek jó egészséget kívánok!
2020. júl. 11. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!