Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tessék rendszeresen orvosi...

Tessék rendszeresen orvosi vizsgálaton részt venni, ami nem csak vérnyomásmérésből áll! Fiúknak egy alapos orvosi vizsgálat része kellene, hogy legyen a herék áttapintása és a fityma hátrahúzása is! Jár esetleg valaki ilyen szűrővizsgálatokra?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
lájk!
2014. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
részemről is lájk.
2014. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm! Valószínűleg nem lenne, nem alakulna ki ennyi fitymaszűkület. Ártani pedig 20-30 éves korban sem árt, ha az orvos látni akarja a bőr alatt is egy-egy vizsgálat alkalmával...
2014. febr. 5. 00:00
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy ezt egy külön kérdésben kéne, de nem kéne minden este fürdésnél hátrahúzni a fitymát, hogy ott is megtisztítsátok? Mert ha igen, miért kéne külön orvosi vizsgálat alkalmával hátrahúzni a fitymát?

Én lány vagyok, bocsi a hülye kérdésért.

Öcsémnek volt kiskorában enyhe fitymaszűkülete, akkor rendszeresen "tornáztatni" kellett neki, és már semmi baja. :)

2014. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert akkor kiszűrhetővé válnának a fitymaszűkületes esetek. Így is rettenetesen sok a tudatlan gyerek, legalább annyi a tudatlan szülő, nincsenek ellenőrizve a gyerekek, sok gyerek nem is tudja, nincs is arra megtanítva, hogy azt a fitymát hátra is kellene húzni, illetőleg aki mégis, de lusta, azoknál ezt időben fel lehetne fedezni, észre lehetne venni. Jópár ember tudna itt mesélni szerintem.
2014. febr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
valamelyik vállalkozó szellemű válaszoló az en heréimet is áttapinthatná akár minden nap :)
2014. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy 20-on éves ápoló lenne a sulinkban, akkor én is bevállalnám, hogy tapizzon :D
2014. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
na és ha a doktornéni 40 vagy 50 éves? A lényeg a vizsgálat, hogy nagyon alapos legyen..
2014. febr. 5. 20:57
 9/17 anonim ***** válasza:
40-50 éves néni ne fogdossa a golyóimat :D Fújj az nagyon gáz lenne. Felőlem nyelvel is csinálhatja egyébként csak ne 40-50 éves legyen :D
2014. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de ez csak orvosi vizsgálat! ő ugyanúgy át tudja tapintani a heréket, meg hátrahúzni a fitymát...
2014. febr. 5. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!