Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv. 5-6 éve zavartan látok....

Üdv. 5-6 éve zavartan látok. Most kb 2 hete kicsit rosszul szoktam lenni . Milehet az oka? Valaki valamit?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Cukor?
2020. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk szemészeten jártál már? Nem bántásból kérdezem, de ha nem látsz jól akkor alap dolognak kellene lennie, hogy elmész egy szemészhez. Ha a szemeddel nincs gond, akkor pedig háziorvos és kérsz beutalót neurológiára.
2020. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat szemuveges vagyok kb 6 eve . Most voltam orvosnál nagy nehezen elkuldott vervételre majd elmondtam mi a problemam azt hulyenek nezett majdnem csak kidobott onnan mondom neki jolenne ha elkuldene ahova mennem kell ilyeb helyzetben
2020. júl. 16. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj újra szemészetre, mert lehet, hogy a szemüveggel van a gond, mert erősebb kellene. Ennyi idő alatt változhatott a dolog.


Ha a szemészeten minden rendben, akkor pedig hívd fel a házi orvosod, és a neurológiára kérj időpontot.

2020. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!