Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Titeket is zavarnak/zavartak a náthás, beteg osztálytársak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: osztály, iskola, betegség, nátha

máj. 20. 10:56  Privát üzenet  

A válaszok
Nem.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 20. 11:19 Privát üzenet
Nem

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 20. 11:37 Privát üzenet
Akkor még nem, most zavar, ha kollégám bejön tök betegen, ráadásul köhög a világba.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 20. 11:46 Privát üzenet
Már nem vagyok iskolás, de nem zavar, ha valaki beteg körülöttem. Amióta nem iszom tejet és szedek D-vitamint, nagyon ritkán kapok el bármit is. Még a gyerekeimtől se szoktam, pedig őket én ápolom, ha betegek.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 20. 12:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a magyarázat a krónikus alul- ill. túlöltözöttségre?
Egy eltünt a Bajuszom egy része. Miért?
Ha műtét előtt kérdezik, hogy a beteg dohányzik e, mi függ a választól?
Ha Nyíregyházán van a háziorvosom, de elmentem dolgozni egy másik városba és beteg lettem, akkor hová mehetek kivizsgálásra meg tappenzes papírért?
Amikor az orvos azt mondja, hogy evés után vegyük be a gyógyszert, mennyi időnek kell eltelnie az étkezés után?
Van itt még rajtam kívül olyan aki elég gyakran beteg? Nincs bűntudatotok miatt? és nem féltek hogy azt hiszik (pl osztálytársak, tanárok) hogy lógtok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!