Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hiányosan nő az arcszőrzetem....

Hiányosan nő az arcszőrzetem. Miért?

Figyelt kérdés

Az állam két oldalán a bajuszom meg a pajeszom alatt néhány szál. A többi részen nagyon halvány pihék vannak.

Mitől lehet ez és ami fontosabb mit lehet ellene tenni? Engem nagyon zavar.

Kb heti 1x borotválkozom.

Genetikai ok nem lehet mert apámnak és nagyapámnak is normális szőrzete van.

Nem szeretnék orvoshoz menni vele, jó lenne ha valaki megmondaná hogy miért van mit lehet csinálni vele.


2010. aug. 3. 05:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó reggelt! Unokatesóm dettó ugyanez, pedig már 52 éves. Nem tudom hány éves lehetel, de ebből ne csinálj gondot. Vannak férfiak, mint például az unokatesóm, aki fehérbőrű és vakító kék szemű és a testén sincs szőr, amúgy teljesen egészséges ember. Fogadd el magad így. Valósznű több női hormonod.
2010. aug. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 vagyok amúgy a testem többi részén normális szőrmennyiség van, csak az arcomról spórolták le :D
2010. aug. 3. 07:30
 3/5 anonim válasza:

Nekem sem nő egyenletesen de nekem szerencsém van egy kicsit. A bajszom meg a szám alatt nő, de az arcom két oldalán nem. Ha nem borotválkozom, olyan mint ha fazonra lenne nyírva. Szokták dicsérni is.

Ja és nem tudom miért nem nő oldalt. Az összes általam ismert rokonom, felmenőim arcszőrzete teljes volt.

2010. aug. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem körszakáll formában nő, arcomon 2 oldalt nagyon gyengén, és középen nem nő össze a bajuszom vagy egy kis rés. Pedig már 20 múltam.
2010. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szeva! Én is 21 vagyok és nekem meg szinte csak a bajszomnál nő és nagyon idegesitő! Nem tud valaki valami megoldást hogy hogy lehetne rábirni a szört hogy nőjön? A barátaim is álandóan ezzel szenyóznak :D
2011. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!