Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt akarom kérdezni h: 17...

Geriii0 kérdése:

Azt akarom kérdezni h: 17 éves vagyok /nemrég töltöttem/, és az arcszőrzetem nem igen nő még, ez miért van? Mikor fog rendesen kinőni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Későn érők később kínozzák magukat azzal gyaluval.

Majd jön az, 10 év múlva meg már unod is kezelni..

2011. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ami késik nem múlik,ha nincs hormonproblémád akkor amint helyreáll a tesztoszteron szinted elkezd nőni az arcszőrzeted.
2011. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az arcszőrzet az agy teljes kifejlődése után kezd csak el nőni.
2011. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fejlődés az egész. Én 18 éves vagyok nekem is még alig van arcszőrzetem. Egyébként ha gyakrabban borotválod nyilván erősebb lesz ez tény szóval vedd csak elő a borotvád. Most a helyesírásodat hanyagoljuk :)
2011. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokféle ember van, van akinek már 14 évesen borotva kell, de ismertem több olyat is akinek még 20 évesen sem igazán kellett. így van, hogy ami késik nem múlik.
2011. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én lassan 20 vagyok de nekem se nő még rendesen :D
2011. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Addig örülj amig nem nő, bár velem lett volna így... Sokan abba a hibába esnek, hogy boprotválják a még pihés vagy szőrtelen arcukat, és ezzel ki is szúrnak magukkal, mert felnőtt korukra állandón csak borotválkozhatnak. Csak gondolj bele: a borotva (ha nem villany), hab vagy zselé, újabb borotva betétek, arcszeszek árai mennyi pénzt kivesznek a zsebünkből... Sokan egy autó árát költik az életük folyamán ezekre....
2012. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!