Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire gond a fitymaszűkület?

Mennyire gond a fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,és fitymaszűkületem van...van egy barátnőm,és úgy gondolom hogy itt az idő hogy elveszítsem a szüzességem..mennyire gátol meg ebben a fitymaszűkületem? Élvezhető lesz ettől a szex?
2010. aug. 3. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kis műtét és sokkal-sokkal jobb lesz az életed. Nem tudom miért nem lehet ilyesmivel elmenni orvoshoz. Egyébként igen, fájhat neked a szex akár.
2010. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ember nem mondod hogy 16 évesen fitymaszükületed van?

eddig hogy mostad meg a p öcsöd?

és nem látott elötte orvos soha na ne már

2010. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Irány az orvos. Ez nem játék csak rosszabb lesz. Rutin beavatkozás. Utána 2 hétig ne gondolj nőkre és ennyi. :)
2010. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy elmész műtétre (mondjuk a szűkület súlyosságától függ, hogy milyen lesz a beavatkozás) vagy egész életedben kellemetlen lesz az együttlét. Válassz.
2010. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mennnyire.


Ha csak apró a szűkület akkor nem okoz jelentős gondot, csak kényelmetlen lehet.


Ha nagyobb akkor akár fájdalmat is okozhat vagy beszakadhat a bőr ami rohadtul fáj (tapasztalat)

2010. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak merevedéskor van problémám,ha nem áll fel akkor nem látszik..ha feláll akkor is csak egy kicsit..
2010. aug. 3. 10:02
 7/10 A kérdező kommentje:
Azthiszem hogy csak a fitymafékem rövid,és túlreagáltam a dolgot..(tudom,kicsit hülye vagyok..észre vehettem volna..dehát nálunk nem volt felvilágosítás óra:) )szóval rövid fitymafékem van.gondolom ehez is kell szülői engedély..
2010. aug. 3. 10:25
 8/10 anonim ***** válasza:
MIndenhez, ami szikés játék, kell a szülő, ez egyértelmű, de ha nem merev állapotban lejön a bőr, akkor az nem lehet annyira kemény szűkület, talán lehet rajta kis húzogatással segíteni, amihez a doki fölírhat neked krémet is, a fürdés után - óvatosan, nehogy berepedjen, mert az aztán hegesedik utána - húzogasd, tágítsd... ha minden kötél szakad, akkor lehet bemetszést kérni, vagy plasztikát, esetleg részleges metélést, de teljes körülmetélést ne akarj, mert én is nagyon megszívtam vele és iszonyú otromba...
2010. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csináltasd meg!Nekem is volt,és nagyon gátolt a szexben!Rossz esetben kellemetlen baleset is érhet,legrosszabb esetben elszorítja a makkod vérkeringését, és gátte a kígyónak!

Menj,mutasd meg dokinak,az a tuti!

2010. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ácsi!


Utcsó nagyon kevered a fékproblémát a parafimózissal! A kérdezőnk úgy látszik bizonytalan a probmémáját illetően... igazam van Kérdező? :-)


Nah... most akkor tixtázzuk, szted ez fitymaszűkület, vagy rövid fitymafék, vagy esetleg mindkettő?

A másik dolog,... miért akarod elveszíteni a szüzességet úgy, hogy nem vagy tisztában a dolgokkal? Ez így amire és a miért készülsz, felelőtlenség. Magaddal szemben éppúgy mint legfőbbképpen a partnereddel/bnőddel szemben.


Adtam már tanácsot FSz-eseknek bőséggel, aztán vagy megfogadta, vagy nem. De akik megfogadták, és igényelték a megfelelő tájékoztatást is a serdülést és a szexualitást, a védekezést ill. a fityma- és fékkorrekciós műtétekről szóló témakörökben, ők igazán hálásak is voltak azért, mert így tudatossággal, kellő felelősségtudattal, de legfőbbképpen akaraterejükkel, elszántságukkal elejét vették egy esetleges (lelki) tragédiának, amely a későbbi kapcsolatukra, kapcsolataikra tutira kihatott volna.



Én addig nem feküdnék le a helyedben a partnerrel, bnővel, de nem is mennék el műtétre sem megfelelő előzetes, körültekintő, reprezentatív és elfogulatlan tájékoztatás nélkül...



Döntsd el mi a bajod, indokold is meg, mire alapozod azon feltevésedet, azt' válaszolj, mert addig itt csak a "klasszikus" válaszokkal ("--Menj orvoshoz!", meg ienek), ill. poénos beszólásokkal fogsz találkozni, segítő válaszok helyett! :-o


Üdv: EE

2010. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!