Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A túl sok maszturbálás vezethe...

A túl sok maszturbálás vezethet impotenciához? Már kb 3 hete nem kemény amikor feláll. (a hosszával nincs gond) Olyan mintha "elhasználtam" volna.18/F

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de nem kell a f*szverésnek élni. Keress valami hasznos, értelmes elfoglaltságot.
2011. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fog elhasználódni. Csak pihentesd egy picit haver :D
2011. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jó tanács... vegyél ki egy tantra könyvet :)
2011. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

18 évesen még nem hazsnálódott el


majd 80 évesen


ellenben ha úgy érzed, most már nem vagy annyira kemény, akkor simán lehet vmi kardióvaszkuláris bajod, de én ezt 18 évesen erősen kétlem

2011. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a kérdésed régi látom. De nekem is hasonló problémám jelentkezett mostanság. Nem hiszem hogy gond lehet az ember ilyen fiatalon nem kap semmi komoly betegséget ha mégis kezeléssel gyorsan visszájára fordítható a folyamat (hisz fiatal könnyen gyógyuló szervezetről van szó, da ha nagyon aggódsz menj urulógushoz és kérj valami vizsgálatot.


Amúgy mi a helyzet azóta?

2012. júl. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és a túl sok maszturbálás nem hiszem hogy okoz impotenciát
2012. júl. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!