Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az miért van ha van orgazmus...

Az miért van ha van orgazmus de nem jön ki egy csepp sperma sem?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a baj ha ti tudjátok és ha azt is tudjátok hogy ezen hogy lehet változtatni írjatok (privátban is írhattok)

2020. júl. 20. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Un. retrográd elélvezés. Ilyenkor a sperma visszafolyik a prosztatába. Távozni a húgycsőnyíláson keresztül nem távozik, de orgazmusod lesz.


Vagy esetleg egy opció hogy sokat vered egy nap, és azon a napon egyszer már nem jön, mert nem tudja olyan gyorsan termelni.

2020. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemszoktam gyakran verni meg idáig nwm is volt baj csak most az utóbbi maszturbációk során (hetente egyszer verem)
2020. júl. 20. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utánna! Retrográd ejakuláció lehet, csak a sperma az előttem szólóval ellentétbe nem folyik vissza a prosztatába, hanem a hólyagba ürül. Legközelebb ha nem jön ki a sperma pisilj egy üvegbe és nézd meg a vizeleted. Ha a hólyagba ürül azt látnod kell.
2020. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ha előzőleg rendszeresen jött a sperma és kB 14 év feletti vagy amikor rendszeres a sperma termelődés, és semmilyen behajtás nem ért (pl tökön rúgtak) akkor kérlek fordulj ezzel orvoshoz.

a heti egy alkalommal végzett maszti bőven elég arra hogy a megfelelő mennyiségű sperma termelődjön

2020. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs sperma spricc,akkor vagy sokat hokizol,vagy baj van a nemi szerveknél!
2023. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!