Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem nagyon merem szüleimnek...

Szalaib98 kérdése:

Nem nagyon merem szüleimnek elmondani hogy a bőrt nem tudom lehúzni teljesen péniszemen mikor merev, orvosnak mit mondjak? A másik hogy így nem is lehet szexelni ugye?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt: "A bőrt nem tudom lehúzni teljesen péniszemen mikor merev."
2020. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy fitymaszűkületed van.

"A másik hogy így nem is lehet szexelni ugye?"

Lehet, de baromi fájdalmas lesz.


Vagy kenőcsöt vagy műtétet fog javasolni az orvos.

2020. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne aggódj, rutin műtéttel leszedik, ha orvoshoz fordulsz gyorsan túljutsz rajta. Próbáld még most, nyári szünetben elintézni.
2020. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj dokihoz és nyugodj meg, nem fog kinevetni, sem lekezelően vagy furán nézni rád ezért. A szüleid sem fognak, hiszen az a fontos nekik, hogy a gyerekük egészséges legyen.
2020. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia, nekem csak akkor van ilyen ha sokáig nem használom, mármint nem maszturbálok, ha naponta vagy hetente min 1x csinálod akkor kitágul és nem lesz vele gondod
2020. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
5. Erre ki kiváncsi ???
2020. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös, a figymát farokverés nélkül is hátra kellene tudni húzni. Ha letapad, vagy alapvetően szűkület van, akkor ott alapvetően van valami gond, amit nem ártana ha doki nézne. Továbbá a helyes tisztálkodás miatt amúgy is minimum naponta egyszer fürdesz, és akkor hátra kellene teljesen húznod a fitymát a helyes tisztálkodás miatt.
2020. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!