Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől hámlik a makkom?

Mitől hámlik a makkom?

Figyelt kérdés

35 vagyok,8éve hátrahúzva hordom a fitymám.Eddig nem tapasztaltam ilyet.Nem volt mostanában olyan partnerem(0,5éve nincs semmilyen),akitől elkaptam volna valamit.


Nem viszket,nem fáj,nem piros,csak hámlik.


2020. júl. 27. 04:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Tripper, kankó, szifilisz, Petike mindent hazavisz
2020. júl. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg kiszáradt, vagy kidörzsölte a nadrág.


Kenegesd neogranormonnal pár napig.

2020. júl. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fogyatékos 1es válaszoló,írtam,hogy ez nem lehetséges.Mert családotokban ez a szokás,nem mindenkinél van így!
2020. júl. 27. 08:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy kiszáradt volna,régóta így hordom,eddig nem volt vele ilyen gondom.Miért most száradt volna ki?
2020. júl. 27. 08:50
 5/12 anonim ***** válasza:
A legjobb ha urológushoz mész, most orvosi szakvéleményt ne várj random netes emberektől.
2020. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Figyu kérdező. Kizártad a nemi betegségeket, majd amikor kapsz más opciót, akkor azt is kizárod. Ha minden logikus feltételezésre így reagálsz, akkor minek kérdezel? Ha ennyire nagyon tisztában vagy azzal hogy mi van, akkor ne fogadj el választ, de kérdést se írj ki. Nem vagyunk orvosok, nem látjuk a problémás területet, nem tudunk mintát vételezni, hogy megnézzük esetleg baktérium vagy gomba.


A legvalószínűbb ok a kiszáradás, vagy a sok recska, vagy hogy kidörzsölte a nadrágot. A fityma azért van hogy védje. Ha pedig csak kötekedni tudsz, és mindenre nemleges válasszal reagálni, akkor felesleges ide kérdést kiírnod. Egyébként marha nagy érv, hogy eddig nem dörzsölte ki. Na bumm. És ha most igen, akkor mi van?

2020. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 6os válaszadó,ha normálisan nem tudsz válaszolni,inkább ne írj!

Mivel kötekedek,drágaság?A te leszóló hozzászólásod,az nem olyan,ugye?


Nem én közekedek,hanem te,tanult barátom!

2020. júl. 27. 10:02
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Olyan stílusban írtam, mint amilyenben te. Egy fokkal sem másképp. ,,Tanult barátom". Ordas nagy sértés volt, remélem tisztában vagy vele. A lényegi részére pedig nem kell válaszolnod a mondandómnak a 6-os hozzászólásban, de legalább vondd le belőle a konklúziót és szépen csöndben elmélkedj rajta.
2020. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak egy dolog mondjuk hogy mikornis illettelek bármikor is bármilyen jelzővel? :)
2020. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor pont olyan,mintha metélt lennél.Ez idő alatt a makk felszíne nagyon elkérgesedett,ideje már ettől a rétegről meg válni.

A testen a bőr sejtjei máshol is vállnak le,csak még nem vetted észre .A te fejed még nem volt korpás ?

2020. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!