Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túlságosan is érzékeny a...

Túlságosan is érzékeny a makkom alapból! Ettől függetlenül lehetséges a műtét?

Figyelt kérdés
Igazából az a helyzet,hogy pluszba fitymaszűkületem is van,és ugye körülmetéléssel ezt meg lehet oldani. Csak hát van ez az érzékenységem,és nem tudom,hogy mit kéne tennem. Előbb próbáljam meg elmulasztani ezt az érzékenységet,és csak azután műtét,vagy pedig mehet a műtét,és majd idővel helyrejön ez a túlérzékenység is?
2010. aug. 3. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Műtét után 1,5 héttel már semmit sem érzel. Fájni nem fáj csak kellemetlen.
2010. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2010. aug. 3. 18:48
 3/16 anonim ***** válasza:
helóka engem körülmetéltek kb 1 hónapja az első 4-5 nap volt kicsit gázosabb de utána 1-2héttel már simán ment minden :D no para csak légy laza:D
2010. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia,


A körülmetélés segíthet úgymond, de nem véletlen van az a bőr ott, inkább megmenteni kell abból, amennyit lehet, sokan járnak rosszul a körülmetélés után, szerintem ne akarj közéjüktartozni. 5ből átlag 1 ember elégedetlen a műtét utáni állapottal... létezik bemetszés, plasztika, részleges metélés, én is (meg sokan mások itt, ha utánaolvasol) jártunk nagyon rosszul a teljes körülmetéléssel és nagyon nem ajánlom.... de te tudod...

2010. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a részleges azért nem jó mert a bőr visszanőhet vagy olyan dolog történhet vele ami miatt újra műtétre szorulhatsz...
2010. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A teljes körülmetélés meg azért nem jó, mert utána meg már egész biztosan nincs visszatánc, mert az végleges csonkolás. Ne hallgass senkire, aki azt ajánlgatja, hogy vágass le magadról mindent, nem viccből van az ott. Annyit kell vágatni, amennyi problémás, csak a beszűkült területet.

Vigyázz, sok itt a körülmetélés-mániás.

Én pl nagyon megszívtam a teljes körülmetéléssel, óva intelek tőle :(

2010. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi probléma vele, körülmetélés után 1 nappal már gyúrtam. Kérd ki az orvos véleményét, mérlegelj majd dönts.
2010. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja én inkább azt mondom hogy 10ből 0,5-nek nem eredményes ami 5% sikertelenségi esély ja és annyi hogy azért van ott a fityma mert mikor még majomemberek voltunk meg ősemberek alig volt rajtunk ruha akkor volt fizikai értelme h ottlegyen h megvédje minden külső sértéstől a lompost ennyit erről mostmár van ruha vagy te nem hordassz ruhát?
2010. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, először is tanulj meg helyesen írni, aztán gondold végig, hogy hol nézel (rossz) statisztikákat, azt meg hadd döntsem el én és mindenki, főleg majd felnőttként, hogy mennyire érzi fölöslegesnek azt a szervét, amiben sokezer ideg van és több funkciója van és ha lecsonkolják, akkor nem nő vissza, tudoood
2010. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja érdekes amerikában,afrikában,ausztráloknál alapból születés után "kapják" a körülmetélést, és ott szinte feltétel nélkül mindenki körül van vágva és fogyatékosok vagy ilyesmi? hát egyáltalán nem
2010. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!