Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha borotválom magam, az nőies?

Ha borotválom magam, az nőies?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, egyszerűen zavar, ha szőrös vagyok.

2020. aug. 2. 11:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
10-es ez mekkora marhaság már! A sportolók is szőrtelenítenek, akkor azok nem férfiasak? Meg mi ez a hülye természettel szembemenős szövegelés? Alapjáraton a nők is szőrösödnek, mégis szinte mindegyiknél evidens, hogy szőrtelenítenek. Akinek rossz a szeme, és szemüveget hord, az is szembemegy a természettel, mert ő csak éljen rossz szemekkel, és kész? Ha valakinek lyukas a foga, az ne tömesse be, mert akkor ő szembemegy a természettel, és kész?
2020. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
U.i.: Szerintem rendkívül szép és kívánatos (sőt, kifejezetten férfias számomra) a szőrtelen és izmos (na nyilván nem a szteroidokkal brutálisan felfújt) férfitest. Nem arra gondolok persze, hogy egy szál szőr se lehessen rajta sehol, de egy ízlésesen edzett, egészségesen izmos test kifejezetten igényes megjelenés.
2020. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne nőies? A legtöbb testépítő megteszi... Nem igazán tűnnek nőiesnek... Egyébként, ha neked úgy tetszik, ne foglalkozz más véleményével... A nőket az is hidegen hagyja, ha szőrtelen vagy és az is ha szőrös... Valójában az igazán bundásokon még nevetnek is...
2020. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szőrtől leszel férfias... A testépítők, úszók... mind szőrtelenek... Nem nevezném nőiesnek egyiket sem... Csináld nyugodtan, akinek tetszel szőr nélkül is tetszeni fogsz.
2020. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem, miért lenne az? Szoknyát ne vegyél hozzá és akkor rendben van.
2020. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Dehogy az! Én gyerekkorom óta borotválom magam,mert mindig nagyon szőrös voltam és nagyon szégyelltem. Még anyám vett nekem egy elektromos testborotvát 13 éves koromban.
2021. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőies. Tud szexi lenni.
2021. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!