Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges körülmetélés? (infó...

Részleges körülmetélés? (infó lent) !fontos!

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb. 3 hete RKM-eltek, és az lenne a kérdésem, hogy amikor a makkra akarom húzni a fitymám, egy idő után visszacsúszik a makk alá, ez majd a hegesedés után megszűnik ez a probléma? Valamint azt szeretném még kérdezni, hogy a hegesedés során mennyivel lesz szűkebb a fityma? A súlyos szűkülés kiküszöbölhető a fityma makk alatt való tárolásával? (Mivel az erekciók miatt így kénytelen tágulni) Nem kérek kioktatást, hogy miért nem TKM-et kértem, mert akkor nem kéne tartanom a hegesedéstől, mivel meg szeretném adni a fitymámnak az esélyt, hogy ha nem szűkül vissza és akkor úgy funkcionáljon, ahogy annak kell, így elkerülve hosszútávon a makk hámlását, szárazságát, kérgesedést

2020. aug. 9. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az RKM se szokott annyi fitymát hagyni, hogy a makkon tudjad hordani. Lehet gyógyulás után elkezdeni nyújtani és akkor megint takarni fog valamennyire.
2020. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha rahuzom a makkra, akkor nyugalmi allapotban fedi a fityma (doki is ezt mondta, hogy direkt ugy csinalja), ugyhogy elvileg fednie kene, lehet hogy ha mar egyeltalan nem lesz duzzadt akkor rajta fog maradni, egyelore nem tudom, hogy mi lesz hogyan :?
2020. aug. 13. 13:43
 3/3 szellkriszta ***** válasza:

Szerintem csak várjál, mert idővel alakulni fognak a szövetek. Ne várd sztem, hogy az legyen a végleges állapota, ami a műtét után 1 hónappal van.

Végignéztem a párom gyógyulását TKM-ből, és az 1. év végére egész más lett, pl a makk peremét sem fedi már.

Vagy a hegek is jórészt kisimultak, de ehhez már több év kellett!


Szóval ha zavar a visszacsúszás, gyógyultan nyújtogasd előre, s akkor arra fog nyúlni a bőr.

A hegesedés is javul-de pl. azt én is csak a régi fotoval összehasonlításba vettem észre.


Hegeket én is kezeltem magamon: szilikontapaszt ajánlom rá, lefedve ragtapasszal egy hetet is kibír. Én a lábamon használtam, kihalványította.

2020. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!