Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Görbe pénisz? Megoldások?

Görbe pénisz? Megoldások?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nyugalmi állapotban teljesen egyenes a péniszem, azonban erekció közben balra görbül. (erekciót nem gátolja, nemi együttlétem még nem volt) Arra lennék kíváncsi, hogy ez mitől lehet, valamint valamivel ki lehetne egyenesíteni? Mi számít olyan súlyos görbületnek, hogy műteni kell?

2020. aug. 10. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Nézd meg ezt a cikket

[link]

2020. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne megtudni, hogy ez veleszületett görbület, vagy gyulladásos? Valamint az nem lehet, hogy gyermekkori fitymaszűkülettől alakult ki?
2020. aug. 10. 15:19
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Menj el urulógushoz, és nézesd meg. Valószínűleg csak hozzá kell szokj, ugyanis a férfiak nagyobb részének valamelyik irányba a négy közül görbül a pénisze.
2020. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Miért akarod kiegyenesíteni? Vannak fiúk, akiknek ilyen, és nőként azt mondom, nagy hiba lenne ez ellen bármit tenni. :))
2020. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan már, ez teljesen normális. És egyébként én is imádom, ha egy pasinak ilyen. :D

N/30

2020. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És csak kíváncsiságból, kb. mekkora görbület elfogadott? Mert azért biztos van az a mérték, ami még nem akadályoz, de nem túl kellemes.
2020. aug. 10. 16:01
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
nekem tetszik,ha egy kicsit döl valamerre
2020. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Nezesd meg, de a Peyrone disease az fajdalmas es rosszabb lesz. Ha nem faj, akkor meg ha igazitani kellene a pozokon, hasznalhato.
2020. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nemrég látott urológus, de nem ebből az okból, akkor nem látott/említett ezzel kapcsolatban semmit. A peyrone disease-nekal alapjáraton fájnia kéne és lenne egy duzzanat? Mivel egyáltalán nem fáj, és szerintem egy ideje nem fokozódott a görbület mértéke.
2020. aug. 10. 19:59
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Hidd el, amennyiben nem olyan görbe, hogy a behatolást ellehetetlenítené egyáltalán nem kell foglalkoznod vele.
2020. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!