Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Görbe pénisz? Megoldások?

Görbe pénisz? Megoldások?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nyugalmi állapotban teljesen egyenes a péniszem, azonban erekció közben balra görbül. (erekciót nem gátolja, nemi együttlétem még nem volt) Arra lennék kíváncsi, hogy ez mitől lehet, valamint valamivel ki lehetne egyenesíteni? Mi számít olyan súlyos görbületnek, hogy műteni kell?

2020. aug. 10. 15:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ, mindenkinek járt a pipa. Továbbá még várom a válaszokat, "észrevételeket"
2020. aug. 10. 20:31
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez segít: nekem sem teljesen egyenes, de akikben eddig volt kifejezetten dícsérték, azt mondták hogy így olyan pontokat stimulál amit más pasik nem szoktak, és nagyon jó érzés volt nekik. Többen is mondták, ezért feltételezem, hogy igaz.
2020. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
Hát ez a görbepénikusz jajdekicsikukikusz szindróma
2020. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
Megoldás: Írsz nekem egy privit. :)) <3
2020. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ha szex közben később nem akadályoz semmi probléma, mellesleg ez nekem nagyon bejön, szívesen megnézném:) 20/L
2020. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!