Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Krónikusan kicsi pénisz és...

Krónikusan kicsi pénisz és here gondok?

Figyelt kérdés
A gondom a következő: egyrészt már nagyon régóta idegesít hogy merevedés nélkül nagyon kicsi általában a péniszem (változó de általában nagyon kicsi), ez olyan 5-8cm között szokott lenni, merevedéskor olyan 12-13cm és mind ehhez vagyok lassan 19éves tud vki erről vmit hogy mitől lehet ilyen "apró"? A másik kérdésem hogy mintha az egyik herém kisebb lenne mint a másik vagy lehetséges hogy csak lejjebb van kicsivel? Továbbá most vettem észre hogy az általam kisebbnek látott herémtől egy barna vonal megy szinte a péniszem végéig. Kérem vki segítsen, de félek muszály lesz dokihoz mennem és "égnem" a dolgaimmal... :(
2010. aug. 5. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lány vagyok, de azért amit tudok, elmesélem:D Na szóval, a te péniszed ezek szt. a "vér" és "hús" típus közül az elsőbe tartozik, magában nem olyan nagy, de erekciókor látványos méretnövekedést láthatsz. Sztem ez a hossz még egyáltalán nem kórosan rövid, a G-pontot is simán tudod ezzel stimulálni, és orgazmushoz juttatni a partnered. A másik: a herék nem egyforma méretűek általában. Ahogy a nők mellei sem teljesen egyformák, képzeld:D Belefér egy kis aszimmetria, nyugi, senki sem fog emiatt égőnek tartani téged. A harmadik: az a csík mindenkinek van sztem a pasik közül. Sztem ennek ilyen méhen belüli fejlődési eredete van, asszem mikor a férfi nemi szervek a hasüregből kívülre ereszkednek le, akkor alakul ki a herezacskó, ami kb. olyan, mint a punci kisajkainak az összeforrása, vagy vmi ilyesmi. Szóval ezt elég hülyén, felületesen írtam le, mert nem tudom pontosan, egyszer olvastam vmi ilyesmit csak, de azt állíthatom, hogy a barátomnak is van ilyen csíkja:D És nincs semmi baj vele, belőle... Szóval ne menj a dokihoz, mert csak azzal éghetsz, hogy teljesen normális vagy, csak asszed, hogy nem:D 21L

2010. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális teljesen minden nyugi.
2010. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, vmelyest bizalmat adott. Viszont más férfi társaim elött megjelenni "nyugalmi" állapotban ezek után sem merek, mert nem vágyom se cikizésre se röhögésre, mert alapon tényleg kicsike.:)
2010. aug. 5. 18:07
 4/6 anonim válasza:
Ez tényleg normális. De szerintem másnak sem nagy alapjában véve. Nekem sem nagy alapállásban:) 15/F
2010. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hello. Ha hiszed ha nem, én 19 éves vagyok, fiú, persze. Nem dicsekszem vele, hogy nyugalmi állapotában nem éri el a 10cm-t szerintem, viszont mereven eléri a 17cm-t. Ne kérdezd miért van, bár olvastam róla. Meztelenül én sem megyek senki elé, mert nagyon kicsi. Amúgy nem tudom sex-elsz e, de nekem kb 4-5 cm-rrel nőtt mereven, mióta csinálom. Szerintem jó lesz majd. Ha nem akkor nem tudom. :)
2010. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12-13? hát az tényleg nem valami nagy, de van az a szólás-mondás h nembaj ha kicsi ha játékos :)) Sejtem h milyen vonalra gondolsz de az normális szerintem
2010. aug. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!