Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Impotencia? Merevedési zavar?...

Impotencia? Merevedési zavar? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves srác vagyok, és eléggé kellemetlen problémám van. A dolog háttere az, hogy nekem volt egy barátnőm, akivel majdnem 3 évig együtt voltunk. A szex mindig rendben volt, mindig mindketten éreztük, ha éppen itt volt az ideje. Azonban szétmentünk. Nemrégiben jött egy új lány az életembe, akivel többször is megpróbáltuk a dolgot, és nem tudom miért, de az előjáték során, és illetve végig lankadt maradtam. Nem értem, hogy mi lehet a probléma. Tudomásom szerint ennyi idősen nem kellene, hogy ilyen problémám legyen. Beszéltem édesapámmal is, hogy esetleg neki volt-e ilyen problémája, de nem volt. Vérkeringési problémáim soha nem voltak, most sincsenek. Mi lehet a baj? Mit tegyek?

2020. aug. 30. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
A feromon lesz a ludas. Volt egyszer egy nő az életemben, akit, noha a földkerekség legformásabb seggét viselte, gyógyszer nélkül egyszerűen nem tudtam megfarkalni. Sem előtte, sem utána senkivel nem volt ilyen problémám, csak vele, abban a fél évben, mikor a szeretőm volt.
2020. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez eléggé aggodalomra ad okot.
2020. aug. 31. 23:46
 13/14 Protexy válasza:
Teljesen ugyan ez van velem is... A kor a helyzet minden stimmel. Aggódok. Azóta hogy alakult a sorsod?
2020. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak.


Nekem rendbe jött a probléma. Kicsit kínos volt a helyzet. Nekiálltunk, megint baj volt. Sajna ki kellett mennem a mosdóba, hogy "életre keltsem", ezután megtörtént az aktus, és azóta teljesen rendben van.

2021. ápr. 30. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!