Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 27 évesen középen ritkul a...

27 évesen középen ritkul a hajam,kopaszodom mit lehetne tenni? Minoxidil megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos már szembetűnő azonban ha így maradna nem lenne zavaró számomra ezért szeretném menteni a menthetőt. Alpecin samponból a 2.tubust használom most gondolkodom minoxidilen. Van valakinek tapasztalata vele ? Utána olvasgattam és elvileg ha nem használod újra kihullik. Tehát ha jól értelmezem ameddig azt szeretném,hogy legyen hajam használni kell? Volt valakinek komolyabb mellékhatása tőle? ui.: ha komolyabban elkezdek kopaszodni borotválni fogom,volt már majdnem 0-ás és elég dús fekete szakállam van de nyilván megmenteném a hajam.

2020. szept. 4. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Kenheted akármivel, csak rosszabb lesz.

Én is így voltam, csak a jó erős fejmosás és masszírozás segített rajta. Sokáig dörzsöltem , massziroztam és lehet jobban keringett a vér benne.

Nekem megállt a hullás.

2020. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem segítség, de szerintem szexi. :)
2020. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Elmész hajgyógyászhoz, ha ő nem tud rajtad segíteni, akkor sajnos ez van, biztos genetikus. Ha eleget alszol, szedsz vitamint, egészségesen élsz, akkor mást nem tudsz tenni. Ezek az Alpecin meg más csodaszerek nem érnek semmit.
2020. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Genetika. Csökkenteni tudod a hajhullás mértékét, de ha beindul a kopaszodás, akkor az sajnos beindult.
2020. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a nullásgép segített. Elkezdett kopaszodni, fésülhettem én jobbra balra, letoltam a getczhybe és azóta is boldogan vagyok kopi.
2020. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1-es te mivel kezelted,mennyire volt előrehaladott?

2-es gondolom vannak csajok akiknek bejön a borotvált fej kis fekete szakáll sportos test :)

3.már jelentkeztem,de ott azt is megmondják,hogy genetikai vagy egyéb probléma miatt van? Egyébként van egy kezelt fogam most megyek röntgenre,hogy nincs e gyulladás,a vérképem jó.

2020. szept. 4. 10:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Megnézik géppel, hogy esetleg el van-e tömődve a hajhagyma, vagy valami más miatt nem nő rendesen a haj. Genetikát ott nem néznek, azt te tudsz a családfán nézni, hogy főleg anyai ágon mennyi a kopasz családtag.
2020. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na ez az,hogy apám göndör haját örököltem,anyai ágon nagyapámnak 75évesen nagyon sűrű haja van.
2020. szept. 4. 10:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg genetika ha édesapád is kopaszodott akkor tőle örököltted, ez tipikusan az dolog ami apai ágon öröklödik. Szóval ha tényleg genetika a fiad is küzdeni fog vele
2020. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Édesapám egyátalán nem kopaszodott!
2020. szept. 4. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!