Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez miért történhetett önkielég...

Ez miért történhetett önkielégítés után?

Figyelt kérdés
Nem szoktam nagyon kérdést kiírni,viszont foglalkoztat ez a kérdés,hogy pontosan miért lehetett. Tegnap lefekvés előtt nem sokkal önkielégítést végeztem, aztán elkezdett hirtelen fájlalni a húgyhólyagom körül,a vesém is nem sokkal később. A fájdalom mellett egyedül a sűrű vizelési inger volt jellemző,nem sokat aludtam ez miatt mondanom sem kell,egész éjjel járkáltam ki a wc-re. Értetlenül állok a dolog előtt, hasonló eddig nem történt,és okát nem tudom. Bár a fájdalom is csökkent meg a vizelési inger intenzitása is. Meddig tarthat,és elmúlik e teljesen magától ez az állapot? Válaszokat köszönöm.

2020. szept. 8. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Prosztatád rendben van?

Esetleg hugyú/uti fertőzés?

Gondolom ha maradnak a panaszok, akkor urulógushoz mész.

2020. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha a prosztatámmal lenne probléma,akkor nehéz lenne pisilnem,nem?
2020. szept. 8. 16:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet nehezebb lenne a pisilés, de ha fiatal vagy akkor valószínűleg nem jóindulatú prosztata-megnagyobbodásod van. Esetleg prosztatagyulladás?

Talán felfázás vagy fertőzés.

Majd meséld el mit mutatott az ultrahang!

2020. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha súlyosbodnak a tünetek,vagy több napig fennállnak elmegyek majd urológushoz,és akkor elmesélem mit mutatott az ultrahang.Köszönöm válaszodat!
2020. szept. 8. 17:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló, de aztán elmúlt.
2020. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom:).
2020. szept. 8. 18:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl 2 napig volt ez tavasszal. Nem tudom mi lehetett, elmúlt. Reméljük neked is el fog.
2020. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Prosztata. Velem ez olyankor fordul elo amikor tul sokat verem es gyorsan csinalom, vagyis 2-3 perc kezdettol a vegeig. Tudom, hogy nem okes de neha hely/ido szuke miatt csak igy lehet. Elmulik, nekem segit ha a hasam melegben tartom.
2020. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is önkielégítés után most olyan furcsa vizelési ingerem van.
2020. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs nagy probléma,voltam háziorvosnál, urológusnál is. Húgyúti fertőzés. Hát elég kellemetlen volt a prosztatamasszázs,mit ne mondjak.:D Antibiotikumot szednem kell aztán rendben lesznek a dolgok.
2020. szept. 12. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!