Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az, hogy létezik, hogy 21...

Az, hogy létezik, hogy 21 éves koromtól 22 koromra nőttem 3 centit?

Figyelt kérdés
Nem a reggeli magasság ingadozás miatt, se nem mérési hiba miatt.
2020. szept. 12. 14:56
 1/6 Random Jóska ***** válasza:
51%
A globális felmelegedés okozta hőtágulásodat. Ha zavar a magasságtöbblet, tölts el napi 3-4 órát a hűtőben.
2020. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Létezik, igen. Még néhány évig növekedhetsz.
2020. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ferfi vagy, siman. Lanyok novekedese menstruacio korul, kb 14 eves korra befejezodik. Fiuk husz folott is nohetnek egy darabig.
2020. szept. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A koromtól hogy lehet nőni, megeszed vagy mi?
2020. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy a reggeli / esti magasságingadozás úgy működik, hogy:

Van egy méret reggel rögtön ágyból kippatanás után, aztán 10 perc múlva már úgy összementél, mint 12 óra múlva estére fogsz. Tehát nem mindegy, hogy reggel mikor méred.

Ha valaki felhagy az irodában görnyedten ücsörgős életformával, és rendszeresen tornászkodni kezd, esetleg fekvőhelyzetben tölt hosszabb időt betegség miatt, akkor is nyerhet ízületileg 2 centit pár hónap alatt. (De ez nem valós csontnövekedés.) Űrhajosók is nyúlnak kicsit, mert nem tömöríti őket a gravitáció. Persze ezek időleges változások, aztán vissza is változik, ha visszatér a régi életforma.

Elvileg 1 centit még nőhet valaki 20 évesen statisztikák szerint, ha nagyon későn érős fajta, lehet az kettő is (mert az illető biológiailag még csak 17-nek felel meg), de csodák nincsenek! A 99% nem fog nőni 20 felett egy kanyit sem.


Ha nem innen fúj a szél, akkor rossz volt a mérőeszköz, tudod, látott már olyat a világ, hogy az egyik mérőszalag 99 cm-nél találkozott a másik 1 méterével, meg ferdén fogták a könyvet a fején, stb.

2020. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elhiheted, pontosan mertem. Jelolve volt a falnál hogy 1 évvel ezelőtt mekkora voltam és a tavalyi cipőm sem jó rám, amit tavaly pont jo volt ram. Eléggé későn érő típus vagyoka szőrzetem is csak most kezd el igazán erősödni.
2020. szept. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!