Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik olyan, hogy "legyőzöm"...

Létezik olyan, hogy "legyőzöm" a fitymaszűkületet?

Figyelt kérdés
Fél évvel ezelőtt, akárhogy próbáltam önkielégítés közben nem bírtam lehúzni a bőrt a fitymámról. Vagy, ha még is, akkor nem, vagy nagyon nehezen és fájdalmasan bírtam csak visszahúzni. Mindenhol azt olvastam, hogy ez fitymaszűkület. Ma már fel-le huzogathatom, ahogy csak akarom. Persze ehhez dolgoznom kellett, de van olyan, hogy véglegesen legyőzöm?

2020. márc. 20. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen, lehetséges a bőr simán tud annyit tágulni. Ne erőltesd túl és nem lesz gond szerintem.
2020. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Le lehet győzni a fitymaszűkületet. Sőt te már a leírtak szerint le is győzted. Bár nem írtad a korod gondolom még a tizenéves éveidet éled. Én már jóval korosabb vagyok, és én is így voltam. Sőt 12-13 éves koromig még letapadásom is volt. Egyáltalán nem mozdult a fitymám. Aztán úgy 13 évesen egyszer csak azt tapasztaltam hogy lankadtan lehúzható. És azután kitartó húzogatás meghozta az eredményt. Teljesen rendbe jött. Tehát te is ezen az úton vagy.
2020. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Ugyanezt én is megkérdeztem egy szakértőtől mert én is úgy tudtam hogy akinek hátramegy valamennyire, annak nyujtàssal megoldható, de sajnos nem véglegesen! Nem mindenkinek lehet nyújtani, de ha neked igen és ha nyujtod, és ki is tágul ha abbahagyod akkor visszaszűkül szóval ez csak addig tart míg nyújtod mert ha abbahagyod akkor visszaszűkül! Ne kérdezd miért mert nem tudom a logikáját, én is csak azt mondom amit nekem mondtak, de az hiteles forrás aki ezt nekem is elmagyarázta!
2020. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az emberi test rendkívül rugalmas, még a csontokat is meg lehet hajlítani. Szóval lehetséges, de nagyon sokat és kitartóan kell rajta dolgozni.
2020. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Létezik. Így kezdtem én is,ma már sokan metéltnek néznek. Pedig csak annyi történt,szép lassan hátrazorult a makkom mögé. Sok év eltelt addig
2020. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, legyőzhető! Nekem 11 éves koromig fityma torna mellett folyamatosan szűk volt. Aztán kezdett csak tágulni, viszont 19 éves koromig a növekedés miatt folyton szűkült, ilyen a természet. A fityma folyamatosan szűkületre törekszik. Aztán később ráuntam.
2020. márc. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg kell mutatni orvosnak, aki esetleg írhat rá szteroidos kenőcsöt, ami esetleg enyhén lazíthatja a fitymát. Attól is függ, hogy hová esik a szűkület pl. makk előtti ormány résznél vagy esetleg a makk közepénél. Ha a vége kilóg és tudsz anélkül pisilni, hogy magába a fitymádba pisilnél, akkor egy ideig még el lehet napolni a dokit. Később viszont a szmegma miatt ez ugyanúgy gyulladáshoz vezethet, ami miatt még jobban beszűkülhet. Ki kellene zárni a cukorbetegséget is.
2020. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!