Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy potencianövelőnek az...

Ha egy potencianövelőnek az összetevőit külön-külön viszem be egyszerre, ugyanolyan hatást érek el?

Figyelt kérdés
Szedek egy terméket, ami tartalmaz maca gyökeret, ginzenget, fokhagymát, meg még valami könnyen beszerezhető gyógynövényt. Azonnal érzem a pozitív hatását, van, hogy két-három napon keresztül is. Viszont meglehetősen drága, ezért elgondolkodtam a kérdésben taglalt opción. Mit gondoltok? Tapasztalat esetleg?

2020. szept. 14. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Hány éves vagy, hogy potencianövelöre van szükséged?????

2. Egy - akár gyógynövényes, akár gyógyszeres - összeállított szernél nagyon nem mindegy, miböl mennyi kerül bele, ha te szeded össze az alkatrészeket, egyáltalán nem biztos, hogy ugyanaz lesz belöle.

3. VISZONT jó hír, amiket írtál összetevöket, azok CSAK AZÉRT hatnak, mert hiszel benne, igazi hatása nincs.

4. Mellesleg ha fokhagymát szedsz, akkor nem sok értelme van az egésznek, mert ha büzlesz töle, akkor nem sok nö áll szóba veled.

2020. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. A kérdésem szempontjából irreleváns a kérdés

2. Pontosan le van írva a mennyiség, 80-as IQ felett vélhetően nem okoz gondot a kiporciózása

3. Igen, nyilván azért van kora reggel, ébredés után is kőkemény erekcióm, mert lefekvés előtt imádkoztam egyet

4. A legtöbb élelmiszerhez hasonlóan a fokhagyma sem csupán egy formában érhető el. Ez a válaszod mellesleg meglehetősen 20. század közepi, ugyanis sehol nem írtam, hogy nőt szeretnék kielégíteni.


Értelmes válaszok esetleg?

2020. szept. 15. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:

1. NEM irreleváns, mert huszonévesen abszolút nem normális, 60 fölött esetleg.

2. A pontos mennyiség nem feltétlen elég, a származási helytöl meg az elökészítéstöl függen igencsak változhat a hatóanyagtartalom.

3. Ez normál férfinél 40 év alatt minden szer nélkül is megszokott, ehhez nem kell csodakapszula

4. A fokhagyma ugyan sok formában elérhetö, de a börön keresztül ugyanúgy kiválasztódik egy jellegzetes, zavaró szag és ez nemtöl függetlenül taszító. (Az meg, hogy növel vagy, csak feltételezés, mert az emberek nagyobb százaléka heteró. ha te nem közéjük tartozol, az magánügyed, de a szag szempontjából lényegtelen)

2020. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugyanazt a hatást éred el, viszont nehezen fogsz tudni hozzájutni olyan jó minőségben ezekhez az alapanyagokhoz, mint amilyen minőségben a potencianövelőben van. A potencianövelőkben ugyanis kivonatok vannak, amik általában standardizáltak, azaz biztosítva van bennük a hatóanyag tartalom. Nehéz lesz ilyen minőséget találnod kiskerben, mivel drágábbak és ezért nem veszik a látogatók, így nem is forgalmazzák őket legtöbbször. Illetve lehet három különböző helyről kell venned, 3x szállítási díj.


Én egy hasonló összetevőjű cuccot szedek (panax potencianövelő), szerintem írj nekik, hogy több dobozzal rendelnél, mert akkor simán adnak 20-30% kedvezményt (nekem adtak) és ingyenes házhozszállítást, úgy meg kijön pár ezer forintra /hó.

2020. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!