Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez? (merevedési...

Mitől lehet ez? (merevedési probléma)

Figyelt kérdés

Ha magamat kézzel izgatom, teljesen megkeményedik a péniszem, ám amint abbahagyom, másodpercek alatt újra lekonyul.


Ugyanez a helyzet akkor is, ha partner csinálja ezt nekem, akár kézzel, akár szájjal. Tehát a merevség létrejön, majd el is illan nagyon gyorsan.


Emiatt termesztésen a behatolás sem jön össze, mert mire egyáltalán az óvszert felhúznám, már nincs hova... ha pedig óvszert nem használtam, akkor másodpercek múlva, odabenn lankad le...


Szerintetek? Van erre valami gyógymód? Reggeli merevedést egyébként ritkán tapasztalok, ha van is, nem túl kemény, 50-60%-os. Voltam orvosnál és vérvételen is, a túlsúlyom egészen minimális, illetve az ösztradiol szintem kicsit magasabb a normális értéknél, de az orvos szerint ez még nem vészes (a tesztoszteronszintem rendben van).


Az orvos pszichés okra gyanakodott, de akkor miért van ez önkielégítéskor is?



2020. szept. 15. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem izgulsz fel eléggé. Elnyomod a vágyaidat, vagy nem mered megélni őket a partnerrel vagy magaddal. Te tudod mire izgulsz fel. Attól, hogy ott van egy meztelen nő előtted nem biztos eléggé izgató. Lehet ha rendőrnőnek beöltözne és a gumi bottal elverne, mintha szabálysértést okoztál volna és ő elkapott, akkor lehet egyből merevedésed lenne. Ez csak egy példa volt, mint mondtam te ismered mire izgulsz.
2020. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek könnyen lehet nyervi szervi oka. El tudom képzelni, hogy a pénisz pumpa segíthet. Vagy akár, hogy a doki ír fel valami bogyót, amit a tervezett együttlét előtt pár órával kell bevenni.
2020. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tartós merevedés csak tartós nemi izgalom estén jön létre.

Az ilyen szexuális ingernek l kell jutni az agy szexuális központjába.Mindent az agy írányit.evés az a szexuális vágy a barátnőd iránt,ezért nem tudod a merevedést megtartani.

Kicsit jobban bolondulj érte. A teljesitési bizonyitást felejtsd el.Egyenlőre csak magadnak akarj megfelelni.

Fizikai ingerlésnél ha nem társul hozzá az agyban szexuális inger,akkor ha csökken az ingerlés,vagy szünetel,jön a lankadás is .

A reggeli merevedést ne keverd ide,az egészen más dolgok miatt alakul ki. Ezt az időseknek,80 asoknak kell kihasználni,ha már a kézi ingerlés sem hatásos.A p.pumpát is nekik találták ki.

A doki gyanakvása nem véletlen.

2020. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szex előtt nem feszengsz? Nem tudom, milyen partnerrel próbálkozol, lehet teljesítménykényszer is.
2020. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!