Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor kell pisiléskor hátra...

Mikor kell pisiléskor hátra huzniba fütyit?

Figyelt kérdés

Első gyerekes fiua anyuka vagyok. Anyukámnak és a környezetembe is mindenkinek lányai vannak,apuka nincs velünk tőle nem tudom megkérdezni.


Tegnap voltunk urológián ahol a dootor ur megoldotta a fiam fityma szűkületét. 5 éves. Mondta h pisiléskor huzza hátra teljesen. De annyira sírt szegény meg üvöltött h ideges is voltam sajnaltam szegenyt próbáltam vigasztalni hogy elfelejtettem megkérdezni!


2020. szept. 17. 06:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Hívj fel egy jobb orvost, pl. a háziorvost, vagy kérdezz meg egy férfit a környezetedben.

Ez egy szadista orvos, meg kellett volna védened tőle.

Szegény gyerek.

2020. szept. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Előtte visszahúzás, végig így vizelünk, utána lezárás, utána visszaengedjük.


Így higiénikus, de nem mindenki vizel így.

2020. szept. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
lerázás (lezárás elírás volt)
2020. szept. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor jól magyaráztam a gyereknek hogy pisilés elött huzza hátra meg csepegtesse le. Csak nő révén nem voltam benne biztos.
2020. szept. 17. 07:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól magyaráztad. :)
2020. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Fürdésnél is legyen mindig megmosva!

Max. enyhe habbal, de elég a víz is.

2020. szept. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem könnyű átélni, aki benne van annak sem, és az anyukának sem, nekem megvolt gyerekkoromban többször is, picit szerencsétlen volt az anatómiám és utána pisilésnél persze csípett és fürdéskor amikor tornáztatni kellett, s azt kell mondjam, hogy nem oldja meg teljesen, de ha érdekel a részlet írj!
2020. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pisilés előtt kell és legyen végig hátrahúzva! Akkor kevésbé fogja csípni + higiénikusabb és nem fog visszatapadni a fityma.
2020. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Meddig fog neki kb csípni?
2020. szept. 17. 16:41
 10/13 A kérdező kommentje:

És azon kìvül higy kenem neki betadine-nal (a doki javasolta) mivel tudok neki segiteni?


Szerencsére nem tartja vissza a pisit csak hogy ne kelljen hátra huzni,de nem is akarja teljesen hátra húzni. Mondtam neki hogy tudom hogy rossz de muszáj mert ha nem csinálja vissza kell menni a doktorbácsihoz. Az oviba az ovónők nem huzhatják neki hátra tehát neki kell. Nem tudok mindig vele lenni. Mondtam hogy most könnyebben hátra tudja huzni és ha ügyesen csinálja mindig akkor a fájdalom is hamarabb el is múlik.


Akkor fürdésnél már úgy szálljon be a kádba hogy hátra huzza? Úgy jobb lesz?

2020. szept. 17. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!