Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor kell pisiléskor hátra...

Mikor kell pisiléskor hátra huzniba fütyit?

Figyelt kérdés

Első gyerekes fiua anyuka vagyok. Anyukámnak és a környezetembe is mindenkinek lányai vannak,apuka nincs velünk tőle nem tudom megkérdezni.


Tegnap voltunk urológián ahol a dootor ur megoldotta a fiam fityma szűkületét. 5 éves. Mondta h pisiléskor huzza hátra teljesen. De annyira sírt szegény meg üvöltött h ideges is voltam sajnaltam szegenyt próbáltam vigasztalni hogy elfelejtettem megkérdezni!


2020. szept. 17. 06:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Rövid kicsit a fitymafék (kantár) - mert nem volt rendszeresen fityma hátra húzva -, de majd nyúlik. Bizony kellett volna baba korától minden fürdetéskor mosni, amíg ovisként maga meg nem tanulja!

[link]


Dokihoz emiatt ne vidd, mert még átvágja (atombomba megoldás, egy kis probléma túl gyors megoldására), az meg nem jó...

2020. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A csípő érzés több mindentől lehet, ha tudod írd meg, elképzelhető, hogy a fityma széle berepedezett egy kicsit, de ez a Betadintól nem biztos, hogy meggyógyul, ha csak nem vérzik, inkább használj Sudo krémet vagy hasonló sérülésekre való krémet. Az érzés lehet azért is, hogy a kis makkja felszíne gyulladtabb a szűkülettől, erre csak a szabadon levegő segítene. Az jó, ha nem tartja vissza a pisit, viszont hátra kell húzni, mert ahogy írod oviban nem lehet, vagy nincs mindig ott dajka, vagy óvónő, de este otthon ha tudjátok, akkor legyen minél többet szabadon, bekenve esetleg, gézlapot tehetsz rá, de nagyon jó ha hátra van húzva a babahintőpor. Jól mondtad neki, ha ügyes nem kell visszamenni, de ha nem akár néhány hét alatt visszaszűkül és ez még 14-16 éves korban, sőt később is lehetséges. Fürdésnél, akár már a kád előtt húzza hátra, de ha az elején bátortalan, akkor a meleg vízben húzza hátra és maradjon úgy amíg lehet, ekkor mehet a hintőpor kint. A tornáztatást beszéltétek az orvossal?
2020. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A Betadine-t nekem füllyukasztáshoz adták, és nekem begyulladt tőle a seb, hosszú időbe telt, mire rájöttem, hogy attól van. Az egyik fülemen a lyukat be is kellett növeszteni, maradandó deformáció maradt rajta.
2020. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!