Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen tisztálkodási szereket...

Milyen tisztálkodási szereket használtok bőrötökre?

Figyelt kérdés
Különösen arra lennék kíváncsi, hogy használtok-e férfiként tonicot, bőrradírt, és társait.
2020. szept. 23. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima bolti tusfürdővel mosakszom, ami 3in1 tehát test-arc-haj. Naponta kenem be a kezemet (a sok kézmosás/fertőtlenítőzés kiszárítja) hidratáló krémmel. Amikor nem felejtem el, akkor nyúlok az asszony arckréméből az arcomra éjszakára, bőrradírt pedig heti 1x használok. Hónaljstift, parfüm, minden nap.
2020. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Parom semmit nem hasznal, tusfurdovel arcot mos zuhany kozben es ennyi. Ehhez kepest sima, friss bore van🤷🏼‍♀️
2020. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Használok, igen. Mivel a test, a haj és az arc nem ugyanazt a törődést igényli. Szakmából adódóan nem árt ha jól nézek ki és toppon vagyok, szóval odafigyelek az arcápolásra.
2020. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Munkahelyen kapunk egy kommersz kézbalzsamot + borotválkozás után arcra szoktam használni natúr shea vajat. Nálam ennyi a testápolás.
2021. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!