Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » L-Argininnel meg lehet növelni...

L-Argininnel meg lehet növelni a pénisz méretét?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azért mert van egy enyhe értágító hatása? Szerinted? A válasz egyértelmű nem. Ezt a kérdést hogy mivel és hogyan lehet növelni a pénisz méretét már kismillió szőr feltették. A válasz mindig a műtét lesz. Ha azt nem akarod bevállalni, akkor javaslom, hogy fogadd el azt amekkora van.
2020. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Olvastam hogy az arginin a növekedési hormonokat is beindítja. Emellett nem masztúrbáltam már 4 honapja, ami szintén folyamatosan termeli a tesztoszteront, és a növekedési hormonokat. Egyszer nem masztrbáltam 3 hétig, és latványosan hosszabb, és vastagabb lett merevedéskor. Ennek talán az is lehet az oka hogy nem sérültek a péniszben lévő szövetek a rendszeres erős markolattól. Ha az ember kombinálja a kettőt a rendszeres testedzéssel szerintem jó eredményeket lehet elérni.
2020. szept. 30. 16:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer hálaimát zengő milliós flagelláns meneteket látsz majd a feltaláló szülővárosa felé vonulni, és a patikákban életnagyságú aranyszobrokat látsz kiállítva, akkor kezdhetsz reménykedni, hogy valaki feltalálta a pénisznövelő (vagy a nők számára készült fogyasztó) tablettát. Addig maradj a cipődben.
2020. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg nagyon de nagyon el vagy tévedve. A növekedési hormonoknak akkor olvass utána kérlek. Egyébként meg attól hogy kivered nem fogod roncsokból a szöveteket, és nem lesz a tesztoszterontól nagyobb a farkad. Az arginin az izmok növekedését befolyásolja és nem azt a fajta növekedési hormont amire te gondolsz. Értem hogy utána olvasol dolgoknak, de mellette gondolkozz is
2020. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3 Na azért ne tegyünk úgy mintha a nőknek tablettára lenne szükségük a fogyáshoz. :D

Koplalás sportal/mozgással kombinálva kitartóan, és már meg is van oldva a probléma.

2020. szept. 30. 18:54
 6/17 anonim ***** válasza:
Koplalás... Gratulálok, a diétás étrend nem egyenlő a koplalással. Te ennyire hülye vagy???
2020. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#6: Ő a farkára büszke, nem az agyára
2020. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A műtét se nagyobbítja meg, inkább még kisebb lesz és ügyetlen is. Ami adott méretű azt már nem szabad bántani. Azt nem fogják fel az emberek hogy nem vagyunk egyformák! Van aki szép arcú, van aki csúnya, kövér, alacsony stb. Ahogy az ujjunk se egyforma, a nemi szerveink se, de attól a kicsivel is ugyanúgy tudsz gyereket csinálni. El kell fogadni amid van! Nem vagy selejt amiatt hogy nincs 25 centis farkad.
2020. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#6 Most mi is a problémád a mondatommal? A Koplalás, és a diétás étrend kb egy ligában van ha az ember fogyni akar, nem? Nem értem mi értelme volt a hozzászolásodnak azt leszámitva hogy kötekedni akarsz.
2020. szept. 30. 20:26
 10/17 A kérdező kommentje:
#8 Aki kövér az le tud fogyni.
2020. szept. 30. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!