Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi értelme a péniszt törölgetn...

Mi értelme a péniszt törölgetni vizelés után?

Figyelt kérdés
A WC papír ráragad, utána apró mprzsákban csipegetem le róla. Másfelől két lépés után még úgyis kicseppen egy csepp legalább, ha megtöröltem, ha nem.
2020. okt. 11. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne legyen jaffás a boxer. :D

Meg kell várni, míg kb minden kicsöpög, és aztán megtörölgetni. Nekem működik, tökéletesen.

2020. okt. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hellmano ***** válasza:
Hugyozol, kicsapkodod meg préseled azt a pár cseppet még a végén és utána megtörlöd ennyi. (tudod 3 húzás után már matyizásnak számít! szóval óvatosan a lerázással a végén :D).
2020. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az, ha nem törlöd le a pisit, akkor annak, ami ott marad, annak a pár cseppnek szaga lesz, illetve könnyen elszaporodnak a vizeletben lévő kórokozók és lehet egy "jó kis" fertőzésed... Érdekes, a nők minden nap, minden pisilés után megtörlik magukat, mégsincs gondjuk vele... :)
2020. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Hagyd úgy, neked mindegy.
2020. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Piszoárnál pisilve jól ki szoktam rázni, de pár csepp ha benne marad a csőben, bosszantó tud lenni, de ha olyan helyen pisilek, ahol van wc papír, akkor felitatom és megtörlöm. Urológiára nem szeretnék menni, mert a csőben a lappangó vizelet gyulladáshoz is vezethet. :-(
2020. okt. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
naponta kell alsót cseréni és mosakodni, és akkor nem lesz szaga annak a pár cseppnek
2020. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
normális embernek nem pang a vizelet a húgycsövében 5-ös
2020. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Várj a végén fél percig. Hajtsd össze a papírt, hogy több rétegű legyen.
2020. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!