Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka a merevedési...

Mi lehet az oka a merevedési zavarnak? 25/f

Figyelt kérdés
Sziasztok. Soha nem volt ilyen problémám az elmult időben. 4 éve kapcsolatban vagyok egy lánnyal mindig is jó volt a szex köztünk. De most az utolsó két alkalomkor problémák merültek fel. Elég nehezen akart a péniszem felálni aztán ahogy majdnem felált voltna el is élveztem. Következő alkalomkor ismét hasonló tünetek voltak. Nem tudom mi történt velem. Véleményekre lennék kiváncsi, esetleg valaki mással előfordult-e már ilyen?
2020. okt. 19. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Történt esetleg bárminemű változás akár a kapcsolatotokban, akár a személyes életedben?
2020. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem történt semmilyen változás. Mikor először nem skkerült azt követő nap egesz nap ezen kattogot az agyam. Aztán másnap azon görcsöltem hogy sikerüljön. Én ugy vélem hogy valami pszichés dolog van a hátérben. De nem voltam soha az a görcsölős típus ezért nem értem ezt az egészet
2020. okt. 19. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos igen, a második eset valóban lehet pszichés problémák miatt, viszont gondolom az első nem emiatt volt. Vagy tévednék? Az első esetben is stresszeltél valamin?
2020. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első eset konkrétan úgy volt. Este filmnezes közben elszunyókáltam aztán felébredtem és nem sokra rá egymásnak estünk, én fel voltam fuvódva és nem tudtam koncentrálni, elkezdtük az egészet egy darabig ment de aztán elkezdtem izzadni meg a puffadás is rátett egyett és nem tudtam folytatni. Viszont második alkalomkor is sikerült felizgulnom, 80% fel is áltt aztán nagyon hamar elmentem és közben vissza is eset a potencia
2020. okt. 19. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Néha azért előfordul, hogy nem vagyunk a teljesítőképességünk csúcsán, főleg, ha nem érezzük magunkat tökéletesen (puffadás, izzadás). Én nem csinálnék belőle egyelőre nagy problémát. Ha a következő alkalmakkor is hasonló lesz a gond, akkor érdemes tovább keresni a probléma forrását, de egyelőre ez nem hangzik kórosnak. Csak volt egy rossz napod, a másik alkalomkor pedig stresszeltél emiatt. Hajrá!
2020. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2020. okt. 19. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a gond ilyenkor, hogy elkezdesz folyton ezen gondolkozni és aggódni, hogy vajon majd most sikerülni fog-e? És pont ez az aggódás az, ami megakadályozza az erekció létrejöttét, és így 1 ördögi kört alkot. Minél inkább aggódsz, annál rosszabbul megy, és minél rosszabbul megy, annál több okod van az aggodalomra.

A pszichológusok általában ezt a megoldást javasolják:

Legyen 2-3 alkalom a barátnőddel, ahol az orgazmus/teljesítmény célja nélkül élvezitek egymás közelségét, ne is nagyon nyúljatok egymás nemi szerveihez, csak ölelés, csók, érzéki simogatás, ilyesmi legyen. Ez segít ellazulni, és amikor ebben az állapotban tartósan visszatér az erekciód, akkor látod hogy megy, és az aggodalom is csökkenni fog.

2020. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!