Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, és akad egy olyan problémám, hogy a reggeli első pisileskor enyhe égő fájdalmat érzek a hugycsovemben. Plusz még ha maszturbalok, ahogy huzogatom fel le, úgy a péniszem alján is érzem ezt a különös furcsa érzést. Ilyen nem is tudom, mintha szurna vagy égne.


Más egyéb tünetem nincs, nem véres a vizelet, nem olyan erős a fájdalom, hogy a falat kaparjam, nem sötét színű a vizeletem,nincs alhasi fájdalom, nem vagyok lázas.


2 lehetséges kiválto okra gondolok.

1: 3-4 hete lefekudtem egy lánnyal, gumi nélkül, egyejszakas kaland.

2: az utóbbi időben sokat ültem hideg padon, sokat fáztam, sokszor volt atazva a nadrágom (ugyebár katona vagyok és a határ miatt ez így elég szar).


Van egy sanda gyanúm, hogy tripperes lettem.


Dokihoz nem tudom mikor tudok eljutni.


Egyenlőre iszom a tozegafonya teát, szedek ginzenget hátha valami javulás lesz



2020. okt. 21. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat tripperes nem vagy, az biztos. De bakterialis fertozes hugyuti fertozest okozhatott. Vizeletvizsgalat kene. Ha Covid miatt necces orvoshoz menni, bar neki semmit nem kell meselni, csak a panaszt, akkor vegyel olyan Canesten keszitmenyt, ami bakterialis fertozesre is van, nemcsak gombara, es legalabb a kulso reszt kenegesd.

Vagy orvos egybol. Ez nem nemi betegseg.

2020. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Miből gondolod hogy nem nemi betegség? 😊
2020. okt. 21. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg "csak" húgycsőgyulladás. urológus segít. sokat ne késlekedj felkeresni, mert felhúzódhat a vesédre.
2020. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ahogy az elso ket valaszolo is irta. A patikaban kaphatsz recept nelkul is gyogyert ilyen fertozesre, a nevet nem tudom. Amig eljutsz dokihoz, igyal sok folyadekot.
2020. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A trippernél időnként kellemetlen szagú váladék is távozik. Húgyúti gyulladásra van gyógytea csak lassan hat: medveszőlőlevél
2020. okt. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
😯😯
2020. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!