Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddő lettem a herecsavarodáso...

Meddő lettem a herecsavarodásom miatt?

Figyelt kérdés

9 éves koromban volt egy herecsavarodásom, amit a tünetek megjelenésétől számítva kb 4-5 nappal később műtöttek meg.

Azt olvastam a napokban, hogy herecsavarodás esetén 6 óra alatt elhal a here.

Nyilván 9 évesen nem igazán értettem, hogy mi az összefüggés a herém és a gyermeknemzés között, így nem is “untattak” vele az orvosok, sem a szüleim.

Mindkét herém “a helyén van”, viszont az ondóm csak kis mértékben tartalmaz fehér színt.



2020. okt. 24. 02:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Fixen herecsavarodásom volt, ez volt életem során az egyetlen műtétem, tutira emlékszek

De mindegy, köszi a válaszokat

2020. okt. 26. 18:45
 12/15 anonim ***** válasza:

figy, akkor menj el spermavizsgálatra

abból ki fog derülni


én elfogadom, hogy herecsavarpdásodd volt, de ha azt 4-5 nap múlva kezelték, akkor az a heréd elhalt. elhalt testrészt nem hagynak benned, mert megöl a szepszis. szóval valami itt nem stimmel. vagy nem volt herecsavarodásod, vagy nem 4-5 nap volt, vagy az a heréd csak szilikon pótlás

2020. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Értem
2020. okt. 27. 14:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyszerre mindkettő biztosan nem csavarodott meg. Ha az elcsavarodott here elhal, azt kiveszik, akkor egy lenne. Ezek szerint meg tudták menteni. Ha egyet kivettek volna, sem lennél meddő.
2021. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt már helyre állt a két hered mukodese!Az nem számít,hogy keveselled az ondodban a fehér spermat!Attól még képes vagy gyerek nemzesre!
2022. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!