Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok. Merevedéskor...

16 éves vagyok. Merevedéskor nem tudom hátrahúzni a bőrt a péniszemen, csak egy kicsit. "Lankadt" állapotban semmi probléma nincsen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 17:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
van amúgy részleges metélés is,egy bemetszést ejtenem,ami utána alig fog látszani,de a bőr megmarad!
2010. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*ejtenek
2010. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hali!


A leírásod számomra elég egyértelműen fitymaszűkületre utal. Hogy ezután mi a teendő, az csak rajtad múlik, meg a fitymádon, amiket összeköt a szorgalmad és a lélekjelenléted. (Hidd el, tapasztalat.)


OFF #1: Egyik srác, aki itt még újévkor kapcsolatba lépett velem, alig idősebb vmivel nálad, és hozzád hasonlóan nagyon kétségbe volt esve. Zárkózott, visszahúzódó, magába forduló személyiség volt akkor. Látta néhány hszsomat, majd némi számára kínos vacilláció után rámírt >>priviben. Rá két nappal vette a bátorságot, és MSN-en folytattuk a csevegést. Egy teljes éjszakát végigbeszélgettünk, s annyira jól elvoltunk, ill. sikerült megnyugtatni őt, hogy mobilszámot cseréltünk. A rendszeres pszichoterápia meghozta az eredményt, ami hónapokig tartó hosszas munka volt.

Hogy most mi van vele? Most ő az egyik legkeresettebb a helyi csajok szempontjából, mert megjött az önbizalma, és mert sikerült a segítségemmel és a saját akaraterejével, hozzáállásával túljutnia a lelki krízisen, majd miután felruháztam a létező legszélesebb ismeretanyaggal a problémáját és a műtétjét illetően magától ment orvoshoz (urológushoz), és szerencsére olyan dokihoz sikerült beküldenem, aki nem metéléspárti, hanem egy tapasztalt főorvos, és ritka, hogy egy TB-támogatott kórházban lézerrel műtsenek ugyan, de neki pont azt sikerült kifognia. Leégették a fékjét, de az neki nem javított sokat a helyzetén, ezért hamarosan megy vissza bemetszetni a fitymáját. De már cseppet sem retteg, büszkén vállalja a beavatkozást, és boldog. :-)


Szó, ami szó...

Akkor még azt se tudta elképzelni, hogy ő valaha is szexelni fog. Most meg...??? o.O (Te JézusMária...!!! [[:-s [[:-s [[:-s)

De ritka jófej a srác. Hitt bennem és a belém vetett feltétlen bizalmával, megoldódott az összes legbelső problémája, azóta pedig másoknak is segít, és (igaz, távkapcsolatban, de) nagyon jó barátok lettünk. :ON



Hogy miért mondtam el neked ezt az OFF-sztorit?

Mert pontosan illik a problémád így első blikkre az övére. És ha ez így van,... akkor nem kell neked metélés, az csak a legvégső állomás, (akárcsak a kettes metrón a Déli pályaudvar...:-) )és akkor sem kéne neked TKM (teljes körülmetélés), elég le7 csak egy RKM (részleges).

A kenőcs önmagában nem hatékony, az csak gyulladást csökkent, szűkületet nem old. Azt csak húzogatással együtt le7, ha nem annyira makacs a szűkület. És a srác próbálta húzogatni, de nem ment neki.



A sztoriból a tanulság...

LELKILEG FELKÉSZÜLETLENÜL, DÖNTÉSEDET ELSIETVE, ELŐRE TÁJÉKOZATLANUL ˙ S˙O˙S˙E ˙ V˙Á˙G˙J ˙ B˙E˙L˙E ˙ EGY AMBULÁNS MŰTÉTBE!!! (...amit nem azonnal kötelező elvégezni)!!!

Kben úgy jársz, mint ... (OFF #2:) ...egy hete hétfőn a debreceni DE OEC Klínikákon metétetett srác, aki nem hallgatott rám ill. gyáva volt, és egy Berczi Csaba nevű kontárdoki elbaxta neki rendesen a péniszét egy tökszükségtelen TKM-mel (RKM elég ltt volna), ami ráadásul most, 1 hét után is úgy néz ki, mint akit teljességgel félreszabtak. (Mutatta fotón. Nem hegedt be neki rendesen, és be volt gyulladva, az ocsmányságról nem is beszélve...) Hát igen... a sietség és a gyávaság... o.O

Az a mocs'adék ráadásul mégcsak nem is a jó helyre szúrta neki a Lidocaint, így szegény gyerek minden szikevágást érezve a péniszén végigszenvedte a 3/4 órás műtétnek nevezett kényszerkínzást.

Lelkileg rendesen szenvedtünk miatta a barátnőjével... és még nem vagyunk túl a sokkon. o.O (Én sem... éppen ezért elnézést a hangvételemért, de voltak miatta álmatlan éjszakáim rendesen...)

A Klínikákon egyébként csupa olyan doki rendel alapból, akik meg sem akarják menteni a fitymát, csakis TKM-elnek... :ON

Ezért vigyázz az ilyen helyekkel, mert HA LELKILEG INSTABIL VAGY... NEM FOGSZ MERNI ELLENT MONDANI nekik, ÉS TE IS ÍGY JÁRSZ, mint ez utóbbi srác... PÓRUL!



========

Hogy tixtázzuk pontosan mennyire vészes a helyzeted, válaszolj az alább belinkelt topikban feltett kérdéseimre, ahol reprezentatív információkat is találsz a fitymaplasztikai beavatkozásokról.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..


Válaszaidat ide is, ill. >>priviben is elküld7ed.

Mivel látom, mennyire parázol, sztem gondolkodj el a fent leírottakon,... és ha segítséget szeretnél kérni, és inkább úgy szeretnél járni, mint az első OFF-ban említett srác,... (boldogító végeredménnyel), akkor keress meg >>priviben, és ha szeretnél, akkor akár MSN-en/SkyPE-on is bexél7ünk, s közben neked is segít7ek, de csak, ha akarod, és bízol bennem.



Üdv: EE

2010. aug. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Fürdés után, amikor föl puhult állapotban van a bőr, akkor lehet szépen lassan finoman tágítgatni, ne erőszakosan, hogy ne repedezzen be, mert az hegesedik, az meg még beszűkíti.

Kis krémet is ajánlanak hozzá dokik - akiket nyugodtan fölkereshetsz, csak a TELJES KÖRÜLMETÉLÉST reklámozó sarlatán legaljákat kerüld el, de nagyon nagy ívben.

Nekem teljes körülmetélést csináltak, azóta is szívok vele durván. Fáj is, nagyon ronda is, ki is néznek vele, iszonyat, azt kell, hogy mondjam, simán lecserélném egy akármilyen szűk fitymára, de amikor már lecsonkolnak mindent, akkor utána már sajnos nincs visszatánc, úgyhogy nagyon vigyázz. A dokinak, ha mész hozzá műtétre, mondd meg, hogy a lehető legtöbbet tartsa meg a még egészséges szövetekből, csak a beszűkült részt végja meg, vagy csak azt a részt távolítsa el, ami föltétlen szükséges. Vannak jobbnál jobb módszerek, ne hagyd, hogy teljes körülmetélést csináljanak, nekik az egyszerűbb, csak neked lehet utána (5ből egyjár pórul átlagban, ahogy én eddig tapasztaltam, láttam, hallottam) komoly gondod, a látványtól kezdve a funkción át, stb stb.

Vigyázz magadra.

Nézz utána a bemetszésnek, a z-plasztikának meg a többinek (részleges metélés stb) mielőtt belevágsz, mert a dokik közül sokan sajnos egyből mint kizárólagos megoldást adják elő a teljes körülmetélést és nekem az egész életem tönkrement miatta, neked nem muszáj ezt a kockázatot bevállalnod.

Csak óvatosan!

2010. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm :).
2010. aug. 11. 06:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!