Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Válaszolna valaki ezekre a...

Válaszolna valaki ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés
Ha a makkról lehúztam a fitymát, és már teljesen lehúztam,akkor a ahonnan leúztam a fitymát (nem a makkról, hanem a makk alól), ott bőr van, vagy nem tudom hogy ezt hogy nevezik, lehet hogy mindenkinek így van. Nem tudom hogy ez mi egyáltalán, nem vagyok jártas ebben a dologban, mert még csak 13 vagyok, de ez lenne az amikor, a fityma visszahajlik. Ez természetes, vagy ez betegség? Egy választ kérek.
2010. aug. 9. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha nem látsz semmiféle elváltozást, akkor természetesen nem betegség.

De ha beírod a google-ba, hogy pénisz, kapsz képeket, rajzokat, félnézet-félmetszetben. Melléje pedig magyarázatot, hogy mi, micsoda.

2010. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát amióta észrevettem nincs elváltozás, és erről olvastam hogy a fityma takarja a péniszt, ami a makkon visszahajlik és úgy takarja.
2010. aug. 9. 19:15
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem minden fiúnak ilyen, amikor lehuzom teljesen a bőrt a hímvesszőről is akkor ott van a bőr.
2010. aug. 9. 19:17
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor megoldva a rejtély. :)
2010. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy MINDEN fiúnak olyan, nekem pl. nem, de egyáltalán nem hiszem, hogy bármi betegség, vagy "rossz dolog"...
2010. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hali!


Arra a kis feszülő húrszerűségre gondolsz, ami a húgycsőnyílásodból indul lefelé a makkod elülső (alsó) oldalán, majd egyre lejjebb fut, és a fitymába olvadva szerteágazik többfelé? Amit csak egy érzékeny kis iggen vékony hártya rögzít a péniszed alsó oldalához? Azt a kis bőrképletet nem ismered? (Semmi gond, ha nem... Ansmannal meg Tomimix11-gyel szívesen segítünk, ha tudunk... :-D )


Üdv: EE

2010. aug. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én speciel nem tudtam megérteni a kérdést... ha küldesz képet, akkor tudunk segíteni, ha kell... (talán úgy a legkönnyebb)
2010. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, igen. Egy kép segítene, mert EE sem biztos benne, hogy mit fogalmaztál meg. S ha Ő nem tudja!!!! :D
2010. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Wow,a fiú megtalálta a kantárját,erre ti konferenciát szerveztek...ez jó :)) Xman
2010. aug. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nos, nekem innen a kérdéses bőrdarab a kantárnak tűnik, de a kérdezőnk erre úgy látszik lusta reagálni. Ennyire értékeli azt, ha mi itt mindnyájan segítünk neki...


Egyébként meg Xman, hasznos dolog a konferencia... és talán nem is lenne hülyeség nekünk négyünknek időnként értekeznünk akár közvetlenebb úton/módon, mivel mindegyikőtök nagyon hasznos dolgokat és élményeket is mond, amiből akár magam is tudok tanulni, okulni.



1x amikor egy fiatal dokinő lecsexett itt a fórumon, majd sikeresen megbékítettem, ő is elmondta, hogy ők orvosok is szoktak időnként konferenciaképpen összeülni, afféle ún. "ötletbörzét" tartani, mint a Dr. [H]ouse-ban House és csapata.


Mindegyikőtök véleménye érdekel engemet is, ált. fel is pontozom őket, de azért ezen tényleg érdemes lenne elgondolkodni skacok. Ha már a Kérdezőnk lusta disznó válaszolni nekünk,... ti elmond6nátok véleményeteket Xman ötletéről... Lenne kedvetek időnként összeülni vhogy megcsevegni dolgokat, egyes érdekes eseteket, akár tapasztalatokat is? :-)


Üdv: EE

2010. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!